عکس شکارچی بی رحم خرس منتشر شد

عکس شکارچی بی رحم خرس منتشر شد

فردی که در اقدامی وحشیانه و بی رحمانه خرسی را شکار کرده و عکس لاشه این حیوان را در فضای مجازی منتشر کرده بود دستگیر شد. 

این فرد با به اشتراک گذاشتن عکس جسد خرس بیچاره مانور قدرت و فخر فروشی انجام داده و با عکس لاشه این خرس اقدام به شادی در جمع دوستانش کرده بود . 

بازیگر خیرخواه و خوب کشورمان رضا کیانیان با انتشار عکس این فرد بی رحم و سنگدل در اینستاگرام خود در پیامی نوشت : بعد از انتشار عکس هاى بالا در فضاى مجازى، با شکایت اداره کل حفاظت محیط زیست مازندران این دو نفر به جرم  قتل خرس شناسایی و بازداشت شدند.

رضا کیانیان ضمن تشکر از ماموران حفاظت محیط زیست کار آنها را ستود و از آنها قدردانی کرد. 

همچنین ببینید: نامه رضا کیانیان به نماینده سازمان ملل +تصاویر

همینطور رضا کیانیان نوشت :از اداره کل محیط زیست مازندران به خاطر این پیگیرى تشکر مى کنم و خواهش مى کنم بقیه همراهان هم از ایشان سپاسگزارى کنند.

همچنین رضا کیانیان نوشت باید عکس افراد خاطی را بدون سانسور منتشر کرد تا درس عبرتی برای همه شود که اینقد سراغ جرم و جنایت نروند. 

عکس شکارچی بی رحم خرس منتشر شد

عکس شکارچی بی رحم خرس منتشر شد

انتشار عکس شکارچی بی رحم خرس توسط رضا کیانیان

  اداره کل محیط زیست مازندران در پی کار زشت و بی رحمانه این شکارچی اقدام به شروع تحقیقات در این حوزه کرد که در نهایت موفق به شناسایی و دستگیری این فرد شکارچی شد.  

شکارچیان در پی اقدامات بی رحمانه بدون رعایت قوانین شکار و بدون رعایت قوانین محیط زیست به شکار اینگونه حیوانات میپردازند و اصلا توجهی به انقراض نسل این گونه های کم یاب از حیوانات ندارند. 

حتی تا جایی که در حوزه حفاطت شده محیط زیست هم افدام به شکار میکنند . 

اقدام بی رحمانه شکار چی خرس

شکار کردن غیر قانونی خرس کمیاب

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: