عکس علیرضا بیرانوند و همسرش

عکس علیرضا بیرانوند و همسرش در صفحه اینستاگرام این بازیکن فوتبال به اشتراک گذاشته شد و عکس علیرضا بیرانوند و همسرش را در ادامه این بخش از مجله مراحم مشاهده مینمایید.

عکس علیرضا بیرانوند و همسرش

عکس علیرضا بیرانوند و همسرش,همسر علیرضا بیرانوند

 علیرضا بیرانوند متولد ۳۰ شهریور ۱۳۷۱ در شهرستان خرم آباد میباشد.

علیرضا بیرانوند با درخشش در تیم نفت تهران نظر تیم های بزرگ ایران را به خود جلب کرد و در سال ۹۴ به تیم پرسپولیس تهران قراداد دو ساله بست و سپس ان را برای پنج سال دیگر تمدید کرد.

یکی از از خصوصیات بارز علیرضا بیرانوند می‌توان به پرتاب دست‌های فوق‌العاده او در شروع مجددها نام برد که بارها باعث به ثمر رسیدن گل شده است.

بیرانوند دومین دروازه‌بان برتر جهان

عکس علیرضا بیرانوند و همسرش

بیرانوند علت قدرت پرتاب توپ با دستانش را بازی محلی لرستانی میداند در لرستان بازی محلی به نام دارپلان وجود دارد که در آن بچه ها چند آجر به صورت عمودی بر روی زمین قرار میدهند و سپس از آن فاصله زیادی میگیرند سپس با پرتاب سنگ سعی در انداختن آن آجرها را دارند که هرکسی سنگش به اجر برخورد کند و بیافتد آن شخص پیروز بازی خواهد بود این بازی بازوها و کتف را بسیار قوی میکند.

همچنین ببینید: متولد شدن دومین فرزند علیرضا بیرانوند +عکس

سایت المصدر عربستان پس از بازی تیم نفت تهران در برابر الاهلی در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا از پرتاب دست بیرانوند به عنوان یک رویداد تاریخی و بی نظیر یاد کرد و آن را طولانی‌ترین پرتاب دست در تاریخ فوتبال جهان دانست. او توپ را در محوطه جریمه خودی گرفت و با پرتاب دست آن را به محوطه جریمه الاهلی فرستاد تا تیمش را در موقعیت گلزنی قرار داد.

همچنین ببینید: واکنش علیرضا بیرانوند به توهین حسن ریوندی به لرها

علی رضا بیرانوند روز یکشنبه ۲۷ فروردین در برنامه خندوانه با اجرای رامبد جوان حضور پیدا کرد و با اسرار رامبد جوان شروع به آواز خواندن کرد که توجه شرکت کنندگان این برنامه را به خود جلب کرد.

علیرضا بیرانوند در برنامه خندوانه دوبار آواز لری خواند که در ادامه مجله مراحم مشاهده میکنید.

دانلود این ویدئو

عکس علیرضا بیرانوند و همسرش

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: