عکس قدیمی نیکی کریمی + عکس جدید

عکس قدیمی نیکی کریمی Niki Karimi در ۲۰ سال قبل ، عکس قدیمی تهمینه میلانی ۲۰ سال پیش

نیکی کریمی متلود ۱۹ آبان ۱۳۵۰ در تهران بازیگر و کارگردان کشورمان است.

نیکی کریمی با کسب جوایز متعدد از جشنواره‌های گوناگون بین‌المللی یکی از موفق‌ترین هنرمندان سینمای ایران از لحاظ تعداد جوایز جهانی بوده است.

در سال ۱۳۷۲ نیکی کریمی موفق به دریافت جایزه صدف نقره‌ای بهترین بازیگر زن از جشنواره بین‌المللی فیلم سن‌سباستین برای فیلم سارا شد.

وی در بیست و یکمین دوره جشنواره فیلم فجر (سال ۱۳۸۱) برنده سیمرغ بلورین بهترین بازیگر زن برای فیلم دیوانه‌ای از قفس پرید و واکنش پنجم شد. وی تاکنون در جشنواره‌های متعدد داخلی و بین‌المللی فیلم به عنوان داور حضور داشته است.

او در سال ۱۳۸۶ (۲۰۰۷) از داوران بخش فیلم کوتاه شصتمین جشنواره فیلم کن فرانسه بود. وی همچنین در زمینه عکاسی و ترجمه کتاب نیز فعالیت داشته است.

عکس قدیمی نیکی کریمی

اینستاگرام کارگردان فیلم نیمه پنهان با تصویری از خودش و نیکی کریمی در ۲۰ سال پیش پشت صحنه «نیمه پنهان» و عکس دیگری از روز گذشته، هنگام نمایش این فیلم در جشنواره‌ای در برلین بروز شد.

این کارگردان سرشناس در توضیح تصاویر منتشر شده نوشت: « عکس پایین پشت صحنه فیلم «نیمه پنهان»، عکس بالا بعد از حدودا بیست سال هنگام نمایش فیلم «نیمه پنهان» در فستیوال فیلم فیلمسازان زن ایرانی در برلین ۴ جون ٢٠١٧( دیروز )»

جشنواره فیلم سینماگران زن ایرانی در برلین امروز پنجم ژوئن (۱۵ خرداد) به کار خود پایان داد. در این جشنواره ۱۴ فیلم ایرانی به نمایش درآمد که درمیان آن‌ها سه مستند هم حضور داشت. در میان سازندگان این فیلم‌ها، نام‌های بیشتر شناخته شده مانند نیکی کریمی و تهمینه میلانی و همچنین افرادی مثل فائزه عزیزخانی که با اولین فیلم بلند خود «روز مبادا» در این جشنواره شرکت کرده بود به چشم می‌خورد.

از تهمینه میلانی سه فیلم و از جمله «دو زن» و از کریمی فیلم «چند روز بعد» به نمایش درآمد.

 نیکی کریمی ۲۰ سال قبل

عکس قدیمی نیکی کریمی,عکس قدیمی تهمینه میلانی

عکس نیکی کریمی در فیلم دو زن

عکس قدیمی نیکی کریمی,عکس قدیمی تهمینه میلانی

 

عکس تهمینه میلانی  ۲۰ سال قبل

عکس قدیمی نیکی کریمی,کودکی نیکی کریمی

عکس قدیمی نیکی کریمی 

عکس های زیر خاکی نیکی کریمی

عکس قدیمی نیکی کریمی,کودکی نیکی کریمی

عکس کودکی نیکی کریمی

عکس قدیمی نیکی کریمی 

عکس قدیمی نیکی کریمی,کودکی نیکی کریمی

عکس بچگی نیکی کریمی

نیکی کریمی

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: