عکس محمود خاوری در کانادا

عکس محمود خاوری در کانادا و خوشگذرانی محمود خاوری در کانادا و جدیدترین خبر از محمود خاوری متهم اختلاس ۳ هزار میلیاردی را در مجله مراحم ببینید.

“محمود خاوری” متهم بزرگ اختلاسی، در یکی از فروشگاه های کانادا در حال خرید! 

تصویر برای روز گذشته (چهارشنبه ۱۰خرداد) است.

عکس محمود خاوری در کانادا

عکس محمود خاوری در کانادا
عکس محمود خاوری در کانادا
عکس محمود خاوری در کانادا
عکس محمود خاوری در کانادا

عکس محمود خاوری در کانادا

محمود خاوری

محمودرضا خاوری متولد ۱۳۳۱ در خرم‌آباد است او از بانکداران سابق ایرانی درگیر اختلاس ۳ هزار میلیارد تومانی است. محمودرضا خاوری که مدیر عامل بانک ملی ایران بود در هفته اول مهر ۱۳۹۰ به بهانه «مشکلات عصبی حادث‌شده و بیماری مزمن» از مقام خود استعفا داد و به کشور کانادا که تابعیت آن را دارا بود گریخت.

خاوری از قبل دارای تابعیت کشور کانادا بود منزل محمودرضا خاوری در محله بریدل پث قرار دارد، که بسیاری از بازرگانان، هنرمندان و ژورنالیست‌ها از جمله سلین دیون، هنرمند به نام موسیقی نیز در آنجا عمارتی را به نام خود ثبت کرده‌اند.

 همچنین ببینید: نام خاوری از لیست مجرمانه تحت تعقیب حذف شد! +عکس

خروج از ایران

در سیزدهمین جلسه محاکمه متهمان پرونده فساد سه هزار میلیارد تومانی در ایران، قاضی پرونده اعلام کرد که یکی از معاونان وزارت اطلاعات از خروج محمودرضا خاوری مطلع بوده است.

قاضی سراج معتقد است قطعاً عواملی از داخل حکومت ایران در فراری دادن خاوری نقش داشته‌اند. بنابر اطلاعات منتشره از جانب وی، خاوری در تاریخ ۲۰ شهریور ۱۳۹۰ در مقام رئیس بانک ملی ایران، تقاضای سفر به انگلستان را در قالب یک مأموریت کاری برای شرکت در جلسه پی‌ال‌سی بانک لویدز (به انگلیسی: Lloyds Bank Plc) مطرح کرده بود که در تاریخ ۲۹ شهریور همان سال با حکم شماره ۵۷۸۶۶۹ با مأموریت وی به خارج از کشور موافقت شد. چند روز بعد، خاوری با ارسال فکسی از داخل هتلی در انگلستان، استعفای خود را به اطلاع مقامات دولتی ایران می‌رساند.

تصویری منتسب به خاوری بعد از فرار از ایران

تغییر چهره محمودرضا خاوری

عکس محمود خاوری در کانادا

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: