عکس مربی فوتبال در دیسکویی در دبی !

عکس مربی فوتبال در دیسکویی در دبی !

مربی فوتبال لیگ قهرمانان آسیا در نایت کلاب دبی

مجله مراحم : مطابق با عکسی که در فضای مجازی منتشر شده ادعا شده است مربی این تیم ایرانی که باید تیم خود را برای بازی در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا آماده کند شبانه به دیسکو رفته است.

  وقتی این عکس در فضای مجازی چرخید، یکی از ایرانیان دبی ادعا کرد این تصویر نه فتوشاپ است و نه مونتاژ و خودش این تصویر را در یک دیسکو ثبت کرده است.

این شخص مدعی شد: «جمعه شب در یک نایت کلاب بودم که کمتر ایرانی ها به آن می آیند و بیشتر روس ها و اروپایی ها به خصوص شرق اروپا به آن جا رفت و آمد دارند و گوشه ای نشسته بودم که وسط جمعیت یک قیافه آشنا دیدم.

دقت که کردم دیدم یکی از مربیان ایرانی است که همراه تیمش برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا به دبی آمده و خیلی مخفیانه بدون این که جلب توجه نشود، گوشی تلفن همراهم که خاموش بود و داخل جیبم قرار داشت را درآوردم و روشن کردم و یک عکس از او گرفتم.»

وی افزود: «این عکس را برای یکی از دوستانم در تهران فرستادم و پرسیدم این شخص را می شناسی و طرف هم گفت این که فلانی است. فکر نمی کردم این دوستم عکس را منتشر کند اما او این کار را انجام داد و حالا مطرح کردن این بحث که فتوشاپ است و مونتاژ است و .

باید دید مسئولان باشگاه مورد نظر با مربی خاطی خود برخوردی خواهند داشت یا خیر چرا که باید مشخص شود این مربیان که با هزینه بیت‌المال به خارج از کشور سفر می‌کنند، باید به انجام وظایف محوله خود بپردازند یا به خوش‌گذرانی‌های غیر اخلاقی مشغول شوند.

هنوز هیچ منبع رسمی یا غیر رسمی حضور مربی تیم فوتبال معروف لیگ در دیسکو را تائید یا تکذیب نکرده است.

خبرگزاری میزان آمادگی انتشار توضیحات مقام های مسئول باشگاه و یا فرد مورد نظر در ارتباط با این تصویر را دارد.

 

عکس مربی فوتبال در دیسکو , مربی فوتبال در دبی
عکس مربی فوتبال در دیسکو , مربی فوتبال در دبی

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: