عکس نوه مهران مدیری + خانواده مهران مدیری

عکس نوه مهران مدیری Mehran Modiri و عکس مهران مدیری و نوه اش ، در این بخش از مجله مراحم خانواده مهران مدیری را مشاهده میکنید.

عکس نوه مهران مدیری

این روزها فضای مجازی به یکی از سریع ترین راههای ارتباطی تبدیل شده است که اگرچه در بسیاری از موارد بهترین رابط بین چهره ها و مردم است اما در برخی موارد میتواند حواشی زیادی را نیز درست کند و به شایعات زیادی دامن بزند.مهران مدیری

مهران مدیری

مهران مدیری مجری برنامه دورهمی با سریال های طنزش در تلویزیون همیشه در بین مردم شناخته شده است .

در فضای مجازی عکسی در حال دست به دست شدن است که مهران مدیری در آن دختری را به آغوش کشیده است. گفتنی است کانال های مجازی این دختر را نوه مهران مدیری معرفی کرده اند.

عکسی از نوه مهران مدیری

عکس نوه مهران مدیری

مهران مدیری و دحتری که نوه او معرفی شده است

پیش از این ماجرا چندی پیش دوباره عکسی منتشر شد و حرف هایی درباره نوه مهران مدیری پیش آمد که نه تایید شد و نه رد شد.

عکس نوه مهران مدیری

مهران مدیری و دحتری که نوه او معرفی شده است

این عکس از مهران مدیری و دختر بچه ای منتشر شد با عنوان مهران مدیری و نوه اش که خیلی ها این خبر را رد کردند و گفتند برادر زاده ی آقای مدیری است . تعدادی نیز گفتند بچه ی یکی از دوستان خانوادگی آقای مدیری است اما صحت هیچ کدام از حرفا مشخص نیست.

با خانواده مهران مدیری بیشتر آشنا شوید

مهران مدیری در سال ۱۳۴۶ از والدین اراکی درمیدان بروجردی در سر آسیاب دولاب منطقه ای در جنوب تهران به دنیا آمد. او سه برادر بزرگتر از خودش و دو فرزند به نام های فرهاد و شهرزاد دارد. در سال ۱۳۷۲، به همراه داریوش کاردان اولین برنامه طنز خود را برای نوروز ساخت. آغاز شهرت مدیری از سال ۱۳۷۲ بود که در مجموعهٔ طنز نوروز ۷۲ بازی کرد.

عکس فرهاد مدیری,عکس پسر مهران مدیری

فرهاد پسر مهران مدیری

فرهاد مدیری متولد ۱۸ اردیبهشت ۱۳۷۰ است. او در هنرستان موسیقی درس خوانده و برای ادامه تحصیل به خارج از ایران رفته است. نه در فرم لباس پوشیدنفرهاد اثری از بچه های هنری است و نه در مرتب کردن چهره اش؛ البته همه اینها را خودش انتخاب کرده و پدرش نقشی در انتخاب این فرم لباس پوشیدنش ندارد. فرهاد تنها یک بار جلوی دوربین رفته است، در برنامه جنگ ۷۷. در آن نقش بچگی پدرش را بازی می کند؛ از بس به هم شبیه هستند و این را همه می گویند. در پشت صحنه برنامه های پدرش زیاد چرخیده ولی با این وجود علاقه چندانی به بازیگری ندارد.

 

مهران مدیری در مجموعه دورهمی

همسر مهران مدیری و مادر فرهاد و شهرزاد رشته اش هنری بوده و ادبیات. او خانه دار است و برای خودش می نویسد و هیچ وقت دغدغه انتشار نوشته هایش را نداشته. اسم فرهاد را هم مادرش انتخاب کرده و بعد از آن مهران مدیری زیاد از این اسم در شخصیت های تلویزیونی اش استفاده کرده است.

خانواده مهران مدیری

همسر مهران مدیری,زن مهران مدیری

مهران مدیری مجموعه دورهمی را برای شبکه نسیم ساخته است.

عکس نوه مهران مدیری

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: