عکس های بازیگران در کنسرت رضا یزدانی

عکس های بازیگران در کنسرت رضا یزدانی 

عکس های بازیگران در کنسرت رضا یزدانی Reza Yazdani Concert مشاهده میکنید رضا یزدانی خواننده سبک راک کشورمان در برج میلا کنسرتی برگزار کرد که حضور گسترده هنرمندان و چهره های مشهور نکته جالب این کنسرت بود.

کنسرت «پونزده سالگی» رضا یزدانی در برج میلاد. «رضا یزدانی» برای اولین‌بار در سال ۹۶ به دیدار هواداران پایتخت‌نشین خود رفت. این اجرا یک اولین دیگر هم داشت. آن هم این بود که او پس از چهار سال موفق به برگزاری کنسرتش در برج میلاد تهران شد.

همچنین ببینید: عکس رضا یزدانی با همسر و دخترش

سالنی که تا چند سال پیش این خواننده و گروهش اجراهای متعددی در آن برگزار می‌کردند اما در ادامه به سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی کوچ کردند و آنجا برنامه‌های خود را روی صحنه می‌بردند. اجرای پانزدهم تیرماه این خواننده به تهیه کنندگی مجید عبدی و حسام حسینی برگزار شد و فضای متفاوتی از لحاظ رپرتوار نسبت به کنسرت قبلی او داشت. همچنین تغییراتی هم در گروه نوازندگان همراه این خواننده لحاظ شده بود.

کنسرت رضا یزدانی با حضور بازیگران

عکس های بازیگران در کنسرت رضا یزدانی  
عکس های بازیگران در کنسرت رضا یزدانی  
عکس های بازیگران در کنسرت رضا یزدانی  
عکس های بازیگران در کنسرت رضا یزدانی  
عکس های بازیگران در کنسرت رضا یزدانی  
عکس های بازیگران در کنسرت رضا یزدانی  
عکس های بازیگران در کنسرت رضا یزدانی  
عکس های بازیگران در کنسرت رضا یزدانی  
عکس های بازیگران در کنسرت رضا یزدانی  
عکس های بازیگران در کنسرت رضا یزدانی  
عکس های بازیگران در کنسرت رضا یزدانی

جزئیات کنسرت رضا یزدانی

تغییرات رپرتوار این کنسرت رضا یزدانی از دو جهت حائز اهمیت بود. اول اینکه او قصد داشت کارهایی که سالها قبل در سالن برج میلاد اجرا کرده بود را پس از مدتها دوباره بخواند.

 
از سوی دیگر طرفدارانش منتظر اولین اجرای تک قطعات جدید این خواننده نظیر «پونزده سالگی» و «تیک آف» بودند که طی ماه‌های اخیر منتشر شده بودند.
یزدانی اجرای خود را با قطعه فیلم سینمایی تیک آف آغاز کرد و برای اولین بار نسخه کامل آن را روی صحنه برد. او در اجرای زمستان سال گذشته خود به همراه «محسن شریفیان» نسخه کوتاه این اثر را روی صحنه سالن میلاد نمایشگاه برد و قول داد که پس از اکران فیلم، ورژن کاملش را هم اجرا کند.

البته در این برنامه یک نوازنده جوان نی‌انبان همراه گروه بود ولی با این حال تلفیق جالب فضای موسیقی بوشهر با ملودی راک فضای جالب و البته ریتمیکی را در برج میلاد ایجاد کرد. پس از این قطعه رضا یزدانی گفت:«قصد داریم امشب آهنگ هایی که نوستالژی این سالن هستند را اجرا کنیم.»

او در ادامه قطعه «حس تاریخ» را با تصاویر پس‌زمینه‌ای از تخت جمشید و سولوی ساکسوفون اجرا کرد. سپس بعد از اجرای قطعه خاطره‌انگیز «اتاق یخ‌زده» سراغ یکی از نوستالژیک‌ترین کارهایش از دید مخاطبانش یعنی «کوچه ملی» رفت. این اثر هم با تصاویر جالبی که پشت سر این خواننده پخش می‌شد خیلی‌ها را به حال و هوای تهران قدیم برد.

اما در ادامه برنامه او یک رونمایی مختصر از آلبوم جدیدش به عمل آورد و قطعه‌ای که احتمالاً اسمش «دستای تو کجاست» از آن مجموعه را برای اولین‌بار خواند که پیش از آن گفت:«موافق هستید آلبوم جدید را شهریورماه منتشر کنیم؟ این آلبوم با همه کارهای چند سال اخیر من تفاوت‌های زیادی دارد.»
این آهنگ با همراهی نوازنده گیتار اسپانیش برگزار شد و رگه‌هایی از فضای راک همیشگی کارهای یزدانی را داشت اما از لحاظ ملودی و تنظیم فضای جالبی نسبت به کارهای گذشته این خواننده داشت.

قطعه «زخم» تیتراژ سریال پرستاران هم یکی دیگر از کارهای جدید این خواننده است که زمستان سال گذشته منتشر شد و این کار با ترانه «روزبه بمانی» هم توانسته جای خوبی در میان مخاطبان خواننده آلبوم «دوئل در آینه» پیدا کند.

امکان ندارد کنسرت رضا یزدانی برگزار شود و قطعه «طهران تهران» اجرا نشود! اثری که به جرأت می‌توان گفت هیت‌ترین آهنگ او محسوب می‌شود و در این برنامه هم توانست اشک خیلی‌ها را در بیاورد و خواننده و اعضای گروه با حال دیگری این کار را اجرا کردند.

اما پس از این کار نوبت به اجرای یکی از قطعاتی رسید که حدوداً یک ماه پیش منتشر شد و بازتاب‌های زیادی برای رضا یزدانی به دنبال داشت. قطعه «عشق پونزده سالگی» که توانسته حتی مخاطبان جدیدی هم برای این خواننده داشته باشد و با همخوانی جالب توجهی برای اولین‌بار در این کنسرت اجرا شد.
این اثر با آهنگسازی «علیرضا افکاری» و تنظیم «سعید زمانی» و ترانه «مهدی ایوبی» با وجود اینکه یک کار کاملاً پاپ محسوب می‌شود اما ریسک موفقی از جانب یزدانی بود.

خواننده‌ای که از سال گذشته دست به تغییراتی عمده‌ای در بخش ترانه و ملودی و تنظیم کارهایش زده و علاوه بر حرکت به سمت تلفیق در قطعه‌ای نظیر تیک‌آف، پذیرای چهره‌های جدید در میان تیم تولید کاری‌اش شده که همین موضوع می‌تواند از تکرار او جلوگیری کند و دایره شنوندگانش را هم گسترده‌تر کند.

در اواخر برنامه هم قطعه پرطرفدار «برزخ» به همراه آوانگارد و نوار اجرا شد. همچنین این خواننده یک مِدلی ده دقیقه‌ای از قطعاتی نظیر برج، کارتن خواب، بدون تو هیچم و تیمارستان را خواند. پایان‌بخش برنامه هم اجرای قطعه «خلیج فارس» بود.

تصاویر کنسرت رضا یزدانی

عکس های بازیگران در کنسرت رضا یزدانی Reza Yazdani Concert,تصاویر کنسرت رضا یزدانی با حضور بازیگران و جزئیات کنسرت رضا یزدانی و عکس های بازیگران

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: