عکس های بزرگسالی روژان آریامنش +بیوگرافی کامل

بیوگرافی روژان آریامنش

روژان آریامنش Rojan Ariamanesh متولد ۲۹ اردیبهشت ۱۳۷۵ در تهران بازیگر ایرانی است

او در چهار سالگی توسط پدرش الفبای موسیقی را آموخت و در شش سالگی شروع به آموختن سلفژ توسط استاد پورناصر کرد و چندین بار در کنسرت های وی در فرهنگسرای نیاوران هنر نمایی کرد و پس از آن در حضور استاد داودی به صورت حرفه ای به آموختن آواز اصیل ایرانی پرداخت و در کنار آن نیز توسط خانم حکیم الهی به آموزش ضرب مشغول شد.

سپس با سرکار خانم شهره جلالی قاجار استاد دانشگاه هنر موسیقی آشنا شد و موفق به اخذ پایان نامه اولین دوره ی آموزش پیانو به صورت ممتاز شد که هنوز هم افتخار شاگردی این استاد عزیز را دارد.

عکس های بزرگسالی روژان آریامنش

عکس بزرگسالی روژان آریامنش,بیوگرافی روژان آریامنش

بیوگرافی روژان آریامنش

رو‍‍ژان در سال ۱۳۸۰ به صورت اتفاقی پس از انجام تست بازیگری در سریال دردسر والدین به ایفای نقش پرداخت که حضور موفق او در این سریال باعث شد که در سریالها و فیلمهای زیادی هنرنمایی کند.

که از جمله آنها: خوش رکاب – معصومیت از دست رفته – چشمان سیاه –شبنم – معنای زندگی – مهروماه – رانت خوار کوچک (اشترخانی دات کام ) – قصه های آشنا – مختارنامه – خاله جون کوکب و غنچه – معنای زندگی – بیمار دزدی – مسافری از آئینه – مسافری از زمان – افسون – اُمثبت – شکرتلخ – نصف مال من نصف مال تو و عاشق بوده است در مجموعه معصومیت از دست رفته به علت نبود امکان ضبط صدا در صحنه روژان با استودیو ضبط و دوبلاژ آشنا شد و بعد از آن هم با چند پروژه دوبله همکاری نمود در فیلم عاشق هم که چند کلیپ موسیقی همراه با حرکات موزون در آن گنجانده شده بود روژان هم به صورت هم آوائی و هم به صورت تک خوان برای تصاویر خودش و بجای دیگر بازیگران خردسال آواز خواند.

عکس کودکی روژان آریامنش

عکس روژان آریامنش,بیوگرافی روژان آریامنش

هیچ کس آن دختر موفرفری سریال عظیم مختارنامه را از یاد نمی‌برد که خودش را برای پدرش لوس می‌کرد، این دختر کسی نیست جز روژان آریامنش که خیلی‌ها کارهای او را در زمینه کودک از یاد نمی‌برند. با او گفتگویی درباره کارهایش انجام داده‌ایم.

عکس بزرگسالی روژان آریامنش,بیوگرافی روژان آریامنش
عکس بزرگسالی روژان آریامنش
عکس بزرگسالی روژان آریامنش,بیوگرافی روژان آریامنش
عکس بزرگسالی روژان آریامنش

عکس روژان آریامنش,بیوگرافی روژان آریامنش

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: