بیوگرافی سونیا بیطوشی دختر شایسته ایرانی +تصاویر خصوصی

بیوگرافی سونیا بیطوشی

سونیا بیطوشی دختر ایرانی در مراسم دختر شایسته در جهان شرکت می کند و امیدوار است که بتواند رتبه کسب کند. برای شما گالری عکسی از این دختر ایرانی را آورده ایم. این دختر زیبا ایرانی نماینده ملکه زیبا از ایران می باشد سونیا بیطوشی اصلیتش کردی است در ایران زندگی مینماید و ایرانی بودنش را یک امتیاز برای ملکه شدن می داند در ادامه تصاویر سونیا بیطوشی زیباترین دختر ایرانی را خواهید دید.

سونیا بیطوشی,بیوگرافی سونیا بیطوشی

مسابقات ملکه زیبایی ۲۰۱۷

 به گزارش مجله مراحم دختری که هم اکنون در زمینه مد و لباس فعالیت دارد و می خواهد در مراسم ملکه زیبایی سال ۲۰۱۷ شرکت کند تا مقام بدست آورد.در مسابقات پرطرفدار ملکه زیبایی امسال ۲۰۱۷ دختر کرد تبار ایرانی شرکت کرده و مصمم است با پیروزی بر رقبا ملکه زیبایی جهان شود. سونیا بیطوشی (دختر کرد)

بیوگرافی سونیا بیطوشی,دختر شایسته ایران

سونیا بیطوشی طراح کرد ایرانی مد و لباس، می گوید می خواهد به عنوان نماینده ایران در رقابت های سال آینده دختر شایسته جهان شرکت کند و مطمئن است در مقایسه با دیگر دختران کرد، که کشور مستقلی ندارند، ایرانی بودنش شانس بیشتری به او برای موفقیت می دهد.سونیا بیطوشی،طراح کرد ایرانی مد و لباس،

بیوگرافی سونیا بیطوشی,دختر شایسته ایران

می گوید می خواهد به عنوان نماینده ایران در رقابت های سال آینده دختر شایسته جهان شرکت کند و مطمئن است در مقایسه با دیگر دختران کرد، که کشور مستقلی ندارند، ایرانی بودنش شانس بیشتری به او برای موفقیت می دهد.

بیوگرافی سونیا بیطوشی,دختر شایسته ایران

 

بخش انگلیسی پایگاه خبری کردی «رووداو» در گزارشی از اربیل، مرکز اقلیم کردستان عراق، با ذکر این مقدمه از قول خانم بیطوشی ایرانی نوشت «در انتخاب من به عنوان دختر شایسته ایران تردیدی نیست …

همه ایرانی ها مرا به عنوان ملکه زیبایی خود می بینند.» اطلاعات فیس بوک خانم بیطوشی نشان می دهد او در شهر مهاباد از شهرهای کردنشین استان آذربایجان غربی در ایران دبیرستان رفته و در رشته مهندسی نرم افزار در دانشگاه آزاد این شهر درس خوانده است.

عکس های سونیا بیطوشی ختر شایسته ایرانی

بیوگرافی سونیا بیطوشی,دختر شایسته ایران

بیوگرافی سونیا بیطوشی,دختر شایسته ایران بیوگرافی سونیا بیطوشی,دختر شایسته ایران بیوگرافی سونیا بیطوشی,دختر شایسته ایران

عکس های سونیا بیطوشی
بیوگرافی سونیا بیطوشی دختر شایسته ایرانی +تصاویر خصوصی

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: