عکس های طلا گلزار و مادرش

عکس های طلا گلزار و مادرش را در مجله مراحم مشاهده کنید.

مدل و مانکن ایرانی که چند وقتی  جنجالی شده بود عکسی از خود در کنارش مادرش منتشر کرده است. 

عکس های طلا گلزار و مادرش

طلا گلزار مانکن و مدل ایرانی است که چند سالی است در آمریکا با شرکت ها و برند های نه چندان مطرح همکاری می کند.

شاید جالب باشد که بدانید طلا گلزار دختر سهیلا گلزار مجری و آرایشگر شبکه های ماهواره ای می باشد.
طلا گلزار تا دوران نوجوانی در ایران زندگی کرد. وی در ۱۶ سالگی به خارج از کشور رفت و در دبی و امریکا ساکن شد. وی مدتی بعد از ورودش توانست با برخی موسسه ها و برندهای نه چندان معتبر برای عقد قرارداد به توافق برسد. اگرچه تا رسیدن به ۱۸ سالگی و بلوغ قانونی چندان استقلال عملی نداشت.

هرچند که وی در گفتگو بایک مجله زرد وطنی ادعا کرده است که زیبایی برایش اهمین ندارد اما با این حال ظاهرش و نوع ارایش و اقدامات زیرساختی وی برای رسیدن به فرم ایده ال نشان میدهد که این موضوع -یعنی اهمیت قائل نشدن برای زیبایی- چندان صحت ندارد.

تبعا مدل شدن برای دختران ایرانی با توجه به بافت فرهنگی ما معذورات و مشکلات خاص خود را دارد مخصوصا وقتی که شما مثل خانم گلزار سودای تبدیل شدن به یک مدل جهانی را داشته باشید. به همین خاطر باید بپذیرید که این مسئله – یعنی بروز شهرت انهم در عرصه مدلینگ برای یک خانم – تقریبا به طور قطع ابستن حاشیه خواهد بود. و این حاشیه که همیشه در کمین این افراد نشسته است و با افزایش شهرت مدلها به انها نزدیکتر میشود در مورد طلا گلزار یک عکس بود.

طلا گلزار بعد از مدتی که شهرت یافت به عنوان خواهر یا دخترعموی رضا گلزار تلقی میشد که این موضوع به صراحت توسط هر دو نفر تکذیب شد و با توجه به شهرت انها این تکذیبیه بازخورد زیادی داشت و قائله ختم شد. اما دردسر اصلی گرفتن عکس بایک فوتبالیست مشهور بود.

عکس های طلا گلزار و مادرش

عکس های طلا گلزار و مادرش سهیلا گلزار

طلا گلزار در کنار مادرش سهیلا گلزار

عکس های طلا گلزار و مادرش سهیلا گلزار

طلا گلزار و مادرش سهیلا و گلزار

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: