فاش شدن راز اختلاف ملانیا ترامپ با همسرش

فاش شدن راز اختلاف ملانیا ترامپ با همسرش

ملانیا از بودن از بودن کنار دونالد ترامپ رئیس جمهور راضی نیست

مجله مراحم : از همان روزهای اول آغاز دوره ریاست جمهوری ترامپ ، او از اینکه همسرش برای ماندن در کاخ سفید رضایت ندارد خبر داده بود و صراحتا اعلام کرده بود که همسرش از قرار گرفتن در مرکز توجهات بیزار است.

رسانه های آمریکایی از این نارضایتی با عناوین مختلف ام بردند مثل :حبس ملانیا در خانه اش ، ترس از خروج از خانه ی در طلایی و… .
  در برنامه ی تلویزیونی chatshow جیمی کیمل با طنز پرداری از این مشکل ملانیا گفت و او را مثل راپونزل که در پنت هاوس ۱۰۰ میلیون دلاری اش حبس بود خواند.

یکی از دوستان نزدیک خانوادگی ترامپ در این باره می گوید :بودن در این شرایط و وضعیت رویای ترامپ بود و ملانیا هیچ علاقه ای به زندگی در این وضعیت نداشت.

ملانیا که قرار بود برای همراهی با پسرش تا پایان دوره تحصیل در نیویورک بماند به طور کامل همراه همسرش نیست. او که قبلا خودش به طور شخصی پسرش را به مدرسه می برد این روزها ترجیح می دهد در خانه بماند و کمتر در معرض دید عموم باشد و رفت و امد ” بارون ” پسر ترامپ را یک راننده شخصی انجام می دهد.

بر اساس گزارش کاملی که در میرر منتشر شد ملانیا در کل از این وضعیت رضایت ندارد و این روزها با پنهان شدن در خانه ی شخصی اش بیشتر از پیش نارضایتی خود را از قرار گرفتن در تیتر خبرها نشان می دهد.

 

اختلاف ملانیا ترامپ با همسرش , عکسی از ملانیا و ترامپ
اختلاف ملانیا ترامپ با همسرش , عکسی از ملانیا و ترامپ

 

عکسی از ملانیا و ترامپ که نشان از ناراحتی همسر رئیس جمهور آمریکا دارد

 

دوستان نزدیک او می گویند :لبخندهای او در کنار ترامپ در جریان مراسم نمی تواند ناراحتی ملانیا را پنهان کند چرا که ملانیا مدام با انها از اینکه توسط مردم گاهی مورد تمسخر قرار میگیرند صحبت کرده و نگرانی خود را بروز داده است.

کار شود.

 اختلاف ملانیا ترامپ با همسرش , عکسی از ملانیا و ترامپ
اختلاف ملانیا ترامپ با همسرش , عکسی از ملانیا و ترامپ

به طور کلی ملانیا دوست نداشت همسرش رئیس جمهور باشد تا این قدر تیترهای تمسخر آمیز در مورد انها منتشر شود و حالا هیچ احساس خوبی از این وضعیت ندارد همین صحبت ها موجب شده است تا اختلاف نظر ملانیا و ترامپ بیشتر آشکار شود.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: