فتوای عجیب آخوند انگلیسی درباره نماز و عزاداری +فیلم

فتوای عجیب آخوند انگلیسی درباره نماز و عزاداری!

تشیع انگلیسی با مخالفت صریح با رفتار و گفتار اهل بیت(ع) در فضیلت و اهتمام به برپایی نماز اول وقت، اقامه آن را هنگام برپایی عزاداری نادرست می دانند!

 نماز نخوانید و فقط عزاداری کنید!

 

دانلود این ویدئو 

 

 جایگاه نماز در اسلام به گونه ای است که از آن به ستون دین تعبیر شده است. در برخی دیگر از روایات، نماز را معیار پذیرش سایر عبادت های انسان معرفی کرده اند.

 

در اهمیت برپایی نماز اول وقت همین بس که امام حسین(ع) در ظهر عاشورا بر اقامه نماز اول وقت اصرار داشتند و حتی هنگامی که جان ایشان در خطر بود، اما اقامه نماز اول وقت را فراموش نکردند.

 

با این وجود اما تشیع انگلیسی با مخالفت صریح با رفتار و گفتار اهل بیت(ع) در فضیلت و اهتمام به برپایی نماز اول وقت، اقامه آن را هنگام برپایی عزاداری نادرست می دانند!

 

حسن اللهیاری که تا کنون با سخنان خلاف واقع و موضعگیری‌های عجیب و غریبش خوش خدمتی خود را به دشمنان تشیع نشان داده، اظهار می کند در روز عاشورا برگزاری عزاداری بر اقامه نماز اول وقت اولویت دارد!

 

به نظر می رسد این سخنان او در تقابل با دیدگاه شیعیانی است که نماز ظهر عاشورا را نمادی از روحیه بندگی سیدالشهدا(ع) می دانند و بر اقامه این نماز در سطح شهر و معابر عمومی پافشاری می کنند.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: