فرزاد حسنی با بهنوش بختیاری ۲۰ مهر در سینما

176558 فرزاد حسنی با بهنوش بختیاری 20 مهر در سینما+عکس

رویا شریف تهیه کننده فیلم سینمایی «عملیات مهدکودک» ساخته فرزاد اژدری گفت: تهیه پوستر و تیزر تبلیغاتی فیلم را به موسسه پخش کننده آن سپردیم و «گویا فیلم»‌ تیز را در ۳دقیقه و ۱۶ثانیه آماده نمایش کرده است.

وی افزود : پوستر و تیزر این فیلم به دلیل حساسیت موضوع کودکان و نکته سنجی گروه عوامل به خصوص آقای اژدری بارها تغییر کرد و سرانجام به نسخه کنونی رسیدیم که به نظر ارتباط مناسبی با مخاطب کودک و والدینشان برقرار می‌کند.

 

2 1 201393003746 فرزاد حسنی با بهنوش بختیاری 20 مهر در سینما+عکس

فرزاد حسنی در فیلم سینمایی عملیات مهدکودک

 

وی عنوان کرد: فیلم سینمایی «عملیات مهدکودک»‌ در حال حاضر هیچ سایتی ندارد و برنامه خاصی برای تدارک آن در پیش نداریم . شریف در پایان خاطرنشان کرد: به توجه به گروه بازیگران چهره و مضمون جذاب این فیلم به فروش مناسبش امید زیادی داریم و مطمئن هستیم این فیلم پیامبری است که خودش خودش را عرضه می‌کند. «عملیات مهدکودک»  داستان چند کودک است که برای جلب توجه والدینشان دست به کار بزرگی می‌زنند و بازیگران نامداری همچون علیرضا خمسه، اکبر عبدی ،‌ شمسی فضل الهی ،‌سید حسام نواب صفوی،‌ سروش صحت،‌ مریم سعادت، فرزاد حسنی ،‌بهنوش بختیاری، لیلا بلوکات و … در این فیلم به ایفای نقش پرداخته‌اند. این فیلم از ۲۰ مهر به سرگروهی سینما قدس روی پرده می‌رود.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: