فرزند اعدامی آیت الله جنتی +عکس و علت اعدام حسین جنتی

فرزند اعدامی آیت الله جنتی +عکس و علت اعدام حسین جنتی فرزند ایت الله جنتی و ماجرای کشته شدن فرزند آیت الله جنتی در گروه مجاهدین خلق را در ادامه ببینید.

فرزند اعدامی آیت الله جنتی

حسین و فاطمه فرزندی بود به نام عاصف که این نوه آیت‌الله جنتی بعد از مرگ پدر و مادرش نزد پدربزرگ خود زندگی کرد تا اینکه بعدها در سال ۱۳۷۵ در سن ۱۸ سالگی در حالی که مشغول امر به معروف و نهی از منکر بود، بر اثر یک حادثه رانندگی درگذشت.

حسین جنتی لادانی – فرزند آیت‌الله احمد جنتی – عضو سازمان مجاهدین خلق (منافقین) بود که در روز ۲۳ خرداد سال ۱۳۶۱ در خانه تیمی خود بر اثر درگیری با نیروهای امنیتی و سپاه پاسداران کشته شد. روایت دیگری در مورد حسین جنتی وجود دارد که از دستگیری و محاکمه و نهایتا اعدام وی حکایت می‌کند.

فرزند اعدامی آیت الله جنتی +عکس و علت اعدام حسین جنتی

به گزارش پارسینه، همسر حسین جنتی، فاطمه سروری که در سال ۱۳۵۹ با حسین ازدواج کرده بود، بعدها در سال ۱۳۶۷ در عملیات مرصاد کشته شد.

حاصل ازدواج حسین و فاطمه فرزندی بود به نام عاصف که این نوه آیت‌الله جنتی بعد از مرگ پدر و مادرش نزد پدربزرگ خود زندگی کرد تا اینکه بعدها در سال ۱۳۷۵ در سن ۱۸ سالگی در حالی که مشغول امر به معروف و نهی از منکر بود، بر اثر یک حادثه رانندگی درگذشت.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: