فیلم فرو کردن چاقو در قلب توسط داعش (بدون سانسور)

فرو کردن چاقو در قلب روش جدید داعش برای اعدام بوده که در ادامه تصاویر ان را مشاهده میکنید.

داعش در ویدئویی دلخراش چند نظامی سوری را که به چنگال آنها افتاده بودند به طرز فجیعی به شهادت رساند!

در ویدئوی منتشر شده چند عضو داعشی به بالای سر نظامیان سوری که زخمی شده بودند می آیند و چاقو را درون قلب انها فرو میکنند!

فیلم فرو کردن چاقو در قلب توسط داعش

توجه: این ویدئو حاوی تصاویر دلخراش است و مشاهده این ویدئو برای همه افراد توصیه نمیشود

دانلود فیلم بدون سانسور جنایت داعش

 

گروه تروریستی داعش برای اعدام های خود روش جدید و بروزی را ابداع کرده است و دیگر سر بریدن برایشان تکراری شده و برای تنوع روش جدیدی را ابداع کردند.

فرو کردن چاقو در قلب

داعش یک مرد سنی را به بهانه جاسوسی برای نیروهای امریکایی به شکل فجیعی اعدام کردند انها این اعدام را به روش جدید و عجیبی انجام دادند که قربانیان زجر و درد بیشتری تجربه کنند چرا که با سر بریدن بعد از قطع شدن رگ ها عصبی درد کمی را احساس خواهد کرد و آنها به فکر راه جدیدی برای زجرکش کردن قربانیان ابداع کردند.

فرو کردن چاقو در قلبفرو کردن چاقو در قلب,کردن چاقو در قلب توسط داعش

روش جدید داعش برای اعدام

داعش این تصاویر جنایت خود را در شبکه وابسته به خود نمایش داد و یک مرد میانسال را به جرم جاسوسی به وسط یکی از روستاهای تحت سلطه خود اورد و با فرو کردن چاقو در قلب او وی را زخمی کرد و بعد از اینکه حسابی درد کشید و در حال جان کندن بود یک تیر به سر او شلیک کرد.

فرو کردن چاقو در قلب

اتهام فرد قربانی “جاسوسی برای ائتلاف آمریکایی مبارزه با داعش” عنوان شده و حکم وی نیز در میدان مرکزی شهر طبقه استان رقه در ملا عام اجرا گردیده است.

یک از روش های مهم داعش برای تسلط بر مردم ایجاد رعب و و حشت است که با استفاده از این روش مردم از انها بترسند و هوای مقابله با آنها به سرشان نزنند.

فرو کردن چاقو در قلبفرو کردن چاقو در قلب

 

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: