فیلم جوانی سردار سلیمانی در جبهه

فیلم جوانی سردار سلیمانی در جبهه

فیلم جوانی سردار سلیمانی در جبهه توسط شبکه های اجتماعی منتشر شده است که بسیاری از کاربران را مجذوب خود کرده است این ویدئو زیر خاکی که متعلق به جنگ هشت سال دفاع مقدس است خبرنگاران با رزندگان ایران در حال مصاحبه میباشند که نوبت به سردار سلیمانی گمنام میرسد.

قاسم سلیمانی جوان گمنامی که در جنگ تحمیلی با عراق با تمام توان جهاد کرد و کمتر کسی از این رشادت های او با خبر است در این ویدئو کاملا صداقت و علاقه سردار سلیمانی برای دفاع از میهن کاملا مشهور است.

فیلم دیده نشده از سردار سلیمانی

فیلم جوانی سردار سلیمانی در جبهه

حاج قاسم، نامی که نه تنها همه مردم ایران بلکه بسیاری از آزادی خواهان و رزمندگان آن را با افتخار بر زبان جاری می سازند، سخن از مردی است که حضورش در هر نبردی که برای دفاع از اسلام باشد معادلات آن نبرد را تغییر می دهد، سخن از سردار قاسم سلیمانی است که بسیاری آن را سردار دلها می نامند.

سردار سلیمانی در جنگ ایران و عراق

فرمانده لشکر ثارالله که موفقیت های پی در پی اش در هشت سال دفاع مقدس رزمندگان لشگرش را لشگر همیشه پیروز ثارالله خطاب می کردند، آن زمان که جوانی پرشور از اهل کرمان دشمن بعثی را هدف مبارزه قرار داد و امروز در کنار رزمندگان عراقی به مبارزه علیه دشمنان تکفیری و داعش می پردازد.

فیلم جوانی سردار سلیمانی در جبهه

اینگونه جنگیدن بر حفظ اسلام نامش را بر سر زبان ها انداخت تا جایی که مبارزان عراقی که وجودش را در کنار خود لمس کرده اند با افتخار می گویند: ” حاج قاسم سلیمانی برای ما و مجاهدان یک الگو به حساب می آید، اگر حاج قاسم نبود ما آنقدر پیروزی های مکرر نداشتیم”.

فیلمی که در ادامه مشاهده خواهید کرد لحظات ناب حضور سردار سلیمانی را در هشت سال دفاع مقدس و در زمان حال مبارزه با تکفیری ها به نمیاش می گذارد، سخنان رهبری معظم انقلاب نیز در خصوص ایشان جالب و دیدنی است.

فیلم جوانی سردار سلیمانی در جبهه

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: