فیلم خودکشی دختر از پشت بام در مازندران

فیلم خودکشی دختر از پشت بام

فیلم خودکشی یک دختر از پشت بام در مازندران را مشاهده میکنید فیلم خودکشی دختر جوان مازندرانی از بالا پشت بام.

دختر جوانی که به دلیل مشکلات خانوادگی به بالای پشت بام رفته بود اقدام به خودکشی کرد.

فیلم خودکشی دختر از پشت بام در مازندران

این دختر جوان بعد از اینکه به لبه پشت بام رفت خانواده او شروع به صحبت کردن با او کردند و تصمیم داشتند که او را منصرف کرده و به پایین بکشانند.

گویا مسائل شخصی خارج از خانه دلیل این اقدام او بوده است در شبکه های اجتماعی دلایل مختلفی را برای اقدام او بیان کردند که هیچکدام را نیمتوان تایید یا تکذیب کرد.

متاسفانه روانشناسان حاضر در محل حادثه با صحبت های خود نتوانستند که او را از تصمیم خودم منصرف کنند و در نهایت دختر جوان خود را به پایین انداخت و جان خود را از دست داد.

این دختر جوان گویا فقط تصمیم داشت که خانواده خود را بترساند تا با خواسته او موافقت کنند ولی متاسفانه در یک غفلت پایش لیز خورد و از پشت بام به پایین پرتاب شد.

فیلم خودکشی دختر مازندرانی

دانلود فیلم خودکشی

احساسات بدون فکر یکی از دلایل خودکشی

امروزه جوانان انقدر احساسی فکر میکنند که نمیتوانند راه حلی مناسبی برای مشکلات خود پیدا کنند.

کافیت نگاهی به صفحات مجازی و اینستاگرام بیاندازیم جولانی از متن های غمگین و تنهایی و شکست عشقی را میبیند که روی جوانا تاثیر مستقیمی میگذارند.

باید درباره خودکشی فرهنگ سازی گسترده ای صورت گیرد.

هرچند که در کشورمان امار خودکشی نسبت با سایر کشورهای دیگر امار کمتری دارد ولی همین تعداد خودکشی جای تاسف دارد و باید جلوی این اقدامات گرفته شود.

در سالهای اخیر امار خودکشی دختران نسبت با پسران بیشتر بوده است که بدون شک یکی از دلایل مهم آن فواره احساسات دختران نسبت به پسران میباشد.

فیلم خودکشی دختر از پشت بام در مازندران

فیلم خودکشی دختر از پشت بام در مازندران

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: