فیلم لحظه دزدیدن بنیتا کودک ۸ ماهه

فیلم لحظه دزدیدن بنیتا کودک ۸ ماهه

فیلم لحظه دزدیدن بنیتا کودک ۸ ماهه همراه با پراید پدرش را در زیر مشاهده کنید فیلم ربوده شدن بنیتا کودک ۸ ماهه که درون ماشین خواب بوده و توسط سارقین ربوده میشود.

جزئیات ربوده شدن بنیتا

این دختربچه هشت ماهه که بنیتا نام دارد در روز پنجشنبه ۲۹ تیر ۹۶ ساعت ۱۱:۳۰ دقیقه صبح ربوده شد.

ماجرا از این قرار بود که پدر بنیتا همراه دختر ۸ ماهه اش سوار بر خودروی پراید از داخل پارکینگ خانه شان در منطقه مشیریه خارج شدند.

پدر دخترکوچولو در حالیکه خودرویش روشن بود پس از خارج شدن برای بستن در پارکینگ خانه از پراید پیاده شد و هنوز لحظاتی نگذشته بود که مرد جوانی برای سرقت خودروی پراید وارد عمل شد.

سارق جوان به سرعت پشت فرمان خودروی پراید نشست و پس از حرکت به صورت دنده عقب وقتی وارد خیابان شد شروع به حرکت به سمت جلو کرد.

پدر بنیتا کوچولو که با دیدن این صحنه شوکه شده بود خود را به جلوی خودرویش انداخت و سعی داشت مانع سرقت خودرو و ربوده شدن کودک ۸ ماهه اش شود اما بی فایده بود و سارق جوان به سرعت پا به فرار گذاشت و پدر دختربچه روی زمین افتاد و سارق ویراژ داد و با دختر ۸ ماهه‌ این مرد از محل گریخت.

همچنین ببینید: عکس قاتل بنیتا کودک ۸ ماهه + ماجرای قتل بنیتا

در همین راستا فیلمی که توسط دوربین های مداربسته محل حادثه از این لحظات به ثبت رسیده است را می توانید در ادامه مشاهده نمایید.

گزارش‌ها حاکی از آن است که سارق خودروی سرقت کرده را در کنار خیابانی در پاکدشت رها کرده بود و این کودک تا زمان کشف در آن خودرو بوده و همانجا فوت کرده است.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: