قاتل ۱۰ نفر در شهرستان فهرج : زودتر اعدامم کنید

قاتل ۱۰ نفر در شهرستان فهرج در دادگاه به قاضی التما کرد که سریعتر اعدامش کنند! این مرد به دلیل مشکلات خانوادگی به خانه پدرزنش رفت و همه انها و حتی همسایگان را به گلوله بست.

قاتل ۱۰ نفر در شهرستان فهرج

قاتل 10 نفر در شهرستان فهرج

آخرین خبر از قاتل ۱۰ نفر در شهرستان فهرج

داماد جنایتکار که ده نفر را در خانه پدرزنش با شلیک گلوله به قتل رسانده بود، در دادگاه کیفری کرمان محاکمه شد. او در جلسه دادگاه از قضات خواست که هر چه زودتر او را قصاص کنند.

به گزارش جام‌جم، این متهم ۲۶ ساله عصر دوم دی سال گذشته در حالی که سلاحی به دست داشت به مقابل خانه پدرزنش در روستای جهان‌آباد فهرج رفت و در اقدامی جنون‌آمیز و تلخ، مادر و پدر همسرش و هشت زن و مرد و کودک دیگر را هدف شلیک‌های مرگبار قرار داد و چهار نفر دیگر را زخمی کرد و گریخت. همزمان با وقوع این جنایت تلخ که اهالی روستا را در شوک فرو برده بود، با دستور دادستانی چند تیم از ماموران اداره آگاهی فهرج جست‌وجو‌ها را برای دستگیری قاتل تیرانداز آغاز کردند.

بررسی زندگی این قاتل ۲۶ ساله نشان داد، او از سال‌های نوجوانی زندگی بسیار بدی داشته و بحران‌های روحی شدید باعث بروز اختلالات شخصیتی در این فرد شده است.

پدر عامل این جنایت، ۱۵ سال قبل در جریان درگیری باندهای خلافکار کشته شده بود. همچنین عامل جنایت چندی پیش به مدت سه ماه و یک روز به اتهام تهدید به قتل در زندان بوده است. او در زمینه قاچاق اتباع خارجی نیز فعالیت داشت. آن‌طور که بررسی‌ها نشان داده، قاتل پیش از این نیز خانواده همسرش را تهدید به مرگ کرده بود.

سرانجام ماموران ردپای قاتل فراری را در شرق کشور به‌دست آوردند. او وقتی در محاصره ماموران قرار گرفت، برای فرار اقدام به گروگانگیری کرد که ناکام ماند. قاتل پس از دستگیری با اعتراف به جنایت و بعد از بازسازی صحنه قتل روانه زندان شد. پرونده وی نیز با صدور جلب به دادگاه کیفری ارسال شد. عامل جنایت با گذشت بیش از چهار ماه از ماجرا روز پنجشنبه چهارم خرداد امسال از زندان برای محاکمه به دادگاه کیفری یک کرمان منتقل شد.

عامل جنایت وقتی برای دفاع از خود در جایگاه قرار گرفت، اتهام قتل ده نفر را پذیرفت و گفت: می‌خواهم هر چه زودتر مرا اعدام کنید، راه سعادت انسان در قرآن است و من چوب بی‌ایمانی‌ام را می‌خورم. راز دل هر کس را جز خدا کسی نمی‌داند، همین یک کلام و بس و من هیچ حرفی برای گفتن ندارم. اشرار پدر و عمویم را کشته‌اند. من با همسرم اختلاف داشتم و همین باعث شد مرتکب این جنایت‌ها شوم. پیش از این جنایت می‌خواستم خودکشی کنم که نشد. آن روز سلاح تهیه کرده و به خانه پدرزنم رفتم. آنقدر اعصابم به‌هم ریخته بود که نمی‌فهمیدم چه می‌کنم و هر فردی را که مقابلم بود به گلوله بستم. من افراد بی‌گناهی را قربانی خودخواهی، کینه و انتقام‌جویی کردم.

حسین روحانی، رئیس دادگاه کیفری یک کرمان پس از جلسه محاکمه گفت: با حضور اولیای‌دم در جلسه دادگاه درخواست آنها برای مجازات متهم اخذ شد. حکم قانونی درباره متهم پرونده هفته آینده صادر خواهد شد.

حکم اعدام قاتل ۱۰ نفر در شهرستان فهرج

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: