قانون جدید سربازی در لب مرز

قانون جدید سربازی در لب مرز اعلام شد و سرهنگ علیدوستی اعلام کرد که افرادی که متاهل هستند محل سربازی انها لب مرز نخواهد افتاد.

کسانی که میخواهند لب مرز خدمت نکنند ازدواج کنند

قانون جدید سربازی در لب مرز

قانون جدید سربازی در لب مرز

معاون احضار و اعزام سازمان وظیفه عمومی ناجا گفت: مشمولان متاهل به مراکز آموزشی مرزی اختصاص داده نشده و تنها در مراکز آموزشی که درشهر محل سکونت همسرشان دارای رده خدمتی باشد بکارگیری می‌شوند.

مجله مراحم؛ به گزارش پایگاه خبری پلیس، سرهنگ رحمان علیدوست در تشریح این خبر اظهار داشت: در راستای تدابیر ستاد کل نیروهای مسلح و به منظور خوشایند سازی خدمت سربازی، در تعیین مراکز آموزش کارکنان وظیفه متاهل تسهیلاتی در نظر گرفته شده است.

وی افزود: به منظور تحکیم بنیان خانواده، مشمولان متاهل به مراکز آموزش مرزی اختصاص نمی یابند، مگر در مواردی که مشمول متاهل ساکن آن مناطق باشد که پس از طی دوره رزم مقدماتی به آن شهر اختصاص می یابد.

معاون احضار و اعزام سازمان وظیفه عمومی ناجا ادامه داد: کارکنان وظیفه متاهل به مراکز آموزش نیرویی اعزام می شوند که در شهر محل سکونت همسرشان دارای رده خدمتی باشد.

این مقام مسئول خاطرنشان کرد: مشمولان متاهل باید مدارک تاهل خود را به هنگام ثبت درخواست اعزام به خدمت به دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس+۱۰) ارائه یا در دوره آموزش رزم مقدماتی ، مدارک مذکور را به مرکز آموزشی تحویل دهند.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: