قتل بهمن امانی پیشکسوت پرورش اندام ایران +عکس و جزئیات

قتل بهمن امانی پیشکسوت پرورش اندام ایران در پارکینگ منزلش توسط افراد نانشناس

قتل بهمن امانی

رییس هیات پرورش اندام خوزستان از کشته شدن بهمن امانی پیشکسوت پرورش اندام استان به دست فردی ناشناس خبر داد. علی رفیع زاده با اعلام این خبر اظهار کرد:بامداد شب گذشته بهمن امانی در حال اسباب کشی منزل خود توسط فرد ضارب به قتل رسید.

عکس بهمن امانی پیشکسوت به قتل رسیده پرورش اندام
 قتل بهمن امانی,پیشکسوت پرورش اندام

جزئیات قتل بهمن امانی

رییس هیات پرورش اندام خوزستان افزود:امانی و ۴ نفر از بستگانش در پارکینگ منزل مشغول اسباب کشی بودند که فردی ناشناس پس از شناسایی دقیق وی به سمت او می رود و از پشت سر با ضربه چاقو امانی را از پا در می آورد.بهمن امانی

وی ادامه داد:ظاهرا چاقوی وارد شده به بدن امانی به قلب او اصابت کرده و در همان لحظه این ورزشکار جان به جان آفرین تسلیم کرده است. پلیس آگاهی بلافاصله در محل حاضر شده و چون چهره شخص قاتل رویت شده بود در حال بررسی موضوع و پیگیری برای شناسایی و دستگیری وی است.

رفیع زاده با بیان این که بهمن امانی جانباز هشت سال دفاع مقدس، استاد دانشگاه و از چهره های با اخلاق پرورش اندام کشور بود افزود:ورزشکاران پرورش اندام اگر چه ورزش بسیار سخت و سنگینی انجام می دهند اما قلب بسیار رئوفی دارند و کمتر عصبانی می شوند و امانی از این دسته ورزشکاران بود.

همچنین ببینید: تصاویر مسابقات پرورش اندام کشور

وی گفت:این ضایعه دلخراش را به جامعه ورزش کشور و به خصوص پرورش اندام تسلیت عرض می کنیم و امیدواریم مراجع قانونی هر چه سریعتر موفق به شناسایی و دستگیری قاتل شوند.

بهمن امانی متولد ۲۰ بهمن ۱۳۴۵ بود و علاوه بر قهرمانی های متعدد در ورزش های قدرتی، کشتی فرنگی و آزاد، بیش از ۱۰ مدال طلای کشوری پرورش اندام و بیش از ۲۰ مدال رنگارنگ دیگر در جوامع مختلف ورزشی کسب کرده است.

مراسم تدفین مرحوم بهمن امانی فردا ساعت ٩ صبح از درب منزل مرحوم خیابان ٢٣اقبال کوی ملت به سمت بهشت آباد و مراسم سومین و هفتمین روز آن مرحوم روز جمعه در سپیدار مسجد بلال از ساعت ۹ الی ۱۴ برگزار می شود.

همچنین ببینید: رقابت پرورش اندام حرفه ای (تصاویر)

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: