لباسهایی که انسان را قدرتمند میکند ! + تصاویر

لباسهایی که انسان را قدرتمند میکند ! + تصاویر

لباسی که به انسان قدرت می‌دهد!

این لباس رباتی انسان را از لحاظ فیزیکی بسیار قدرتمند می‌کند.

مجله مراحم : یک فرودگاه در کشور ژاپن به کارگرانی که در آن چمدان‌ها را برای مسافران جابجا می‌کنند، لباسی بیونیک داده است تا راحت‌تر بتوانند کار کنند.

 

 

این لباس‌های مکانیکی که انسان را شبیه به ربات می‌کنند توسط کارگران اتوبوسرانی این فرودگاه پوشیده می‌شوند که چمدان‌ها را برای مسافران حمل می‌کنند که این لباس به آن‌ها قدرت اضافه می‌دهد تا دیگر در جایی از بدن خود احساس درد نکنند.

این عضو کمکی هیبریدی یا به اختصار HAL توسط یک شرکت رباتیک در ژاپن ساخته شد و سال گذشته از آن رونمایی شد که هدف استفاده از این اعضای کمکی، جلوگیری از وارد شدن درد به کمر و ناحیه پشت انسان است اما همانگونه که گفته شد می تواند در بلند کردن اشیا هم به کمک انسان بیاید.

HAL چگونه کار می‌کند؟

زمانی که فردی قصد دارد بدن خود را تکان دهد، سیگنال‌های عصبی از طریق رشته‌های عصبی از سمت مغز به ماهیچه‌های بدن منتقل می‌شوند و باعث حرکت کردن اسکلت ماهیچه‌ای بدن می‌شوند.

بعد از انجام شدن این انتقال در بدن چند بیوسیگنال کوچک روی سطح پوست انسان هم پیدا می‌شود که عضو کمکی هیبریدی می‌تواند این سیگنال‌های کوچک را از طریق سنسورهایی که به سطح پوست متصل هستند دریافت کند.

بر اساس این سیگنال‌های دریافت شده، بخش قدرت متصل به لباس فعال می‌شود و به مفصل‌های کسی که آن را پوشیده است، قدرت کافی را می‌دهد تا اشیای سنگین را بلند کند.

 

لباس رباتی قدرت ,  لباس‌های مکانیکی ,  لباسهایی که به انسان قدرت میدهد ,  ربات لباس لباس رباتی قدرت ,  لباس‌های مکانیکی ,  لباسهایی که به انسان قدرت میدهد ,  ربات لباس لباس رباتی قدرت ,  لباس‌های مکانیکی ,  لباسهایی که به انسان قدرت میدهد ,  ربات لباس

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: