لباس تیم بسکتبال بانوان ایران +عکس

لباس پیشنهادی فدراسیون بسکتبال برای دختران ایرانی

 الگوی پیشنهادی فدراسیون بسکتبال برای لباس بانوان به “فیبا” ارسال شده است.

فدراسیون بسکتبال طرح پیشنهادی لباس بانوان را به فیبا ارسال کرد. محمود مشحون، رئیس فدراسیون بسکتبال در گفتگو با المپیک ایران از نهایی شدن طرح پیشنهادی لباس بانوان و ارسال آن برای فدراسیون جهانی (فیبا) خبر داد.
 به گفته او، این اقدام در راستای دوره جدید رایزنی ها برای موافقت فیبا با حضور محجبه بانوان بسکتبالیست مسلمان کشورهای مختلف از جمله ایران در میادین بین المللی و نامه این فدراسیون (فیبا) مبنی بر ارائه طرح پیشنهادی برای پوشش بانوان انجام شده است.

رئیس فدراسیون بسکتبال همچنین از ارسال نامه ای برای اعضای هیات رئیسه فدراسیون جهانی خبر داد و گفت: این اقدام با این هدف انجام شده که تک تک آنها درجریان قدامات فدراسیون ایران باشند و با نگاه مثبت نسبت به بررسی این موضوع و تصمیم گیری در مورد آن طی اجلاس آتی که احتمالا اردیبهشت ماه برگزار می شود، اقدام کنند.
 مشحون همچنین یادآور شد که دعوت از کارشناسان فنی فیبا برای تماشای فینال لیگ بانوان ایران که چهارم اسفندماه برگزار می شود، دیگر اقدامی بود که از طرف فدراسیون بسکتبال انجام شده تا اینگونه نماینده فیبا از نزدیک در جریان چگونگی حضور بانوان در زمین مسابقه با پوشش اسلامی قرار بگیرد.
 رئیس فدراسیون بسکتبال همچنین تاکید کرد که الگوی طراحی شده همزمان با فیبا در اختیار وزارت ورزش نیز قرار گرفته است.

لباس تیم بسکتبال بانوان ایران +عکس

 لباس پیشنهادی فدراسیون بسکتبال برای دختران ایرانی

 لباس پیشنهادی فدراسیون بسکتبال برای دختران ایرانی

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: