لباس های جدید ارتش روسیه + تصاویر

لباس های جدید ارتش روسیه

لباس های جدید ارتش روسیه کاملا هوشمند شده است این لباس ها ضد گلوله و ضد خمپاره میباشد از نکات مهم این لباس چشمی های لیزری است که قادر است نیروهای دشمن را تا ۵۰۰ کیلومتر تشخیص دهد این لباس ها دارای اسلحه با تیراندازی دقیق به دشمن است و میتواند با تنظیم آن دشمن را هدف قرار داد از دیگر ویژگی های بارز این لباس سیستم گرمایش و سرمایشی آن نیز میباشد.

لباس هوشمند ارتش روسیه

لباس های جدید ارتش روسیه

لباس های رباتیک سربازان ارتش روسیه

مقامات بلندپایه روسیه از جمله ولادیمیر پوتین ،رئيس جمهور این کشور امیدوارند که لباس رباتیک در آینده نزدیک به لباس رسمی سربازان ارتش روسیه مبدل شود.

لباس نظامی را نباید تنها یک روپوش نظامی نفوذ ناپذیر در برابر گلوله‌های دشمن در نظر گرفت، چرا که این لباس در واقع یک اسکلت خارجی مجهز به سیستم کمک حرکتی موتوردار است که توانایی حرکتی سربازان در میدان نبرد را دوچندان می‌کند.

بسیاری از کارشناسان معتقدند که عزم مقامات روسیه در ورود به عرصه مدرن سازی تجهیزات جنگی به ویژه به روزرسانی سیستم‌های نبرد انفرادی جزء سیاست‌های اصلی ولادیمر پوتین، رئیس جمهور روسیه است.

شاید یکی از دلایل جدی بودن مقامات روسیه در بحث به روزرسانی نیروی‌های نظامی استفاده از طراحی هوشمندانه و رنگ کاملا تیره و پوشش بدون انعکاس نور به منظور حداکثر کارایی به ویژه در عملیات‌های اطلاعاتی است.

لباس آهنی و هوشمند ارتش روس

لباس های جدید ارتش روسیه

لباس های جدید ارتش روسیه

شبکه راشا تودی در مورد موفقیت روسیه در تولید لباس نظامی کاربردی گزارش داد: مقامات روسیه امیدوارند در طول چند سال آینده همه نیروهای نظامی این کشور به امکاناتی همچون لباس نظامی هوشمند با سیستم‌های نوین از جمله سیستم واقعیت افزوده به منظور افزایش تعامل سربازان با یکدیگر در شرایط نبرد واقعی مجهز شوند.

بسیاری از کارشناسان صاحب نام صنایع نظامی جهان بر این باورند که کشور روسیه بر خلاف ظاهر سنتی خود در حال به روز رسانی گسترده اما به صورت محرمانه در همه سطوح نظامی و تسلیحاتی است. در واقع اثبات این ادعا را می‌توان از ساخت اولین تانک رادیو کنترل با مسلسل ۳۰ میلی‌متری و قابلیت حمل شش موشک به خوبی دریافت.

لباس های جدید ارتش روسیه

شبکه دولتی راشا تودی همچنین عنوان کرد: یکی از برنامه‌های بلند مدت ارتش روسیه، جایگزینی‌ نیروهای رباتیک به جای سربازان در ماموریت‌های دشوار و با احتمال تلفات انسانی بالا است.

لباس های جدید ارتش روسیه

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: