لخت کردن زنان ایرانی در فرودگاه گرجستان

لخت کردن زنان ایرانی در فرودگاه تفلیس گرجستان به بهانه بازرسی خشم ایرانیان حاضر در فرودگاه را برانگیخت.

لخت کردن زنان ایرانی در فرودگاه گرجستان

ولی الله داداشی در جلسه مجلس شورای اسلامی مساله ایی درباره توهین به زنان ایرانی در گرجستان عنوان کرد.

ولی داداشی که نماینده مردم آستارا در مجلس است به مسئولان وزارت امور خارجه  درباره لخت کردن زنان ایرانی در فرودگاه‌های تفلیس به بهانه بازرسی بدنی در ملا عام تذکر داد.

همچنین ببینید: لخت شدن برای اثبات داعشی نبودن +عکس

داداشی نماینده آستارا گفت که ماموران فرودگاه تفلیس کاری شرم آور با زنان ایرانی در گیت بازرسی انجام میدهند و آنها را به بهانه گشتن و بازرسی در ملا عام برهنه میکنند.

وی تذکر داد : غیرت و شرف ایرانی کجا رفته است؟ ‌تا کی می‌خواهید کوتاهی کنید؟

لخت کردن زنان ایرانی در فرودگاه گرجستان

لخت کردن زنان ایرانی در تفلیس به بهانه بازرسی

 

به گزارش خبرآنلاين، ولي داداشي نماينده مردم آستارا، در جلسه علني امروز -سه شنبه، ۲۹ فروردين- در تذكري از وزارت خارجه خواست تا به موضوع توهين به شهروندان ايراني در فرودگاه تفليس، رسيدگي كند.

او گفت: در فرودگاه تفليس گرجستان زنان ايراني را به بهانه بازرسي در ملاء عام بي لباس كردند. شاهدان عيني هم وجود دارند، اگر دوستان دستگاه وزارت خارجه بخواهند، ما شاهدان را معرفي مي كنيم.

ولی داداشی نماینده مردم  آستارا

لخت کردن زنان ایرانی در تفلیس به بهانه بازرسی , ولی داداشی

برهنه کردن زنان ایرانی در فرودگاه تفلیس

اين نماينده مجلس دهم با طرح اين سوال که «غيرت و شرف ايراني كجا رفته است؟ ‌تا كي مي‌خواهيد كوتاهي كنيد؟ تا كي مي خواهيد در برابر اين كشورهايي كه در برابر شهروندان ايراني به صورت خصومت آميز رفتار مي‌كنند، سكوت كنيد؟»، تأكيد كرد: از دوستاني كه از دستگاه وزارت خارجه در مجلس حضور دارند،‌ خواهش مي كنم پيگيري كنيد.

 

مسعود پزشكيان كه در اين لحظات رياست مجلس را برعهده داشت،‌ در پاسخ گفت: اگر مدركي وجود دارد، معاون امور پارلماني وزارت امور خارجه اينجا حضور دارند. به ايشان مدارك را ارائه بدهيد. چون روابط ما با گرجستان خوب است. بگوييد كه پيگيري كنند.

توهین به زنان ایرانی در گرجستان

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: