لقب پادشاه شبکه های اجتماعی به رونالدو

لقب پادشاه شبکه های اجتماعی به رونالدو

کریستیانو رونالدو پادشاه شبکه های اجتماعی شد

مجله مراحم ; کریستیانو رونالدو ، ستاره رئال مادرید که سال بسیار خوبی را سپری کرد، امسال نیز پادشاه شبکه های اجتماعی لقب گرفت.

کریستیانو رونالدو پادشاه شبکه های اجتماعی

ستاره ۳۱ ساله با رئال مادرید قهرمان چمپیونزلیگ و جام جهانی باشگاه ها شد و به همراه تیم ملی پرتغال موفق شد یورو ۲۰۱۶ را بالای سر ببرد. او امسال نیز مانند چند سال اخیر، در شبکه های اجتماعی پربازدیدترین ورزشکار جهان بود.
 

طبق بررسی های انجام شده توسط CrowdTangle، در دنیای ورزش، او ۳ پست برتر فیس بوک و ۵ پست برتر اینستاگرام را در سال ۲۰۱۶ منتشر کرده است. در حقیقت پست های او ، مورد توجه حدود ۳۴ میلیون نفر قرار گرفته است.

 

لقب پادشاه شبکه های اجتماعی به رونالدو,عکس رونالدو در شبکه های اجتماعی
لقب پادشاه شبکه های اجتماعی به رونالدو,عکس رونالدو در شبکه های اجتماعی

 عکسی از رونالدو که جام قهرمانی یورو را بالای سر برده ، عکسی که با پسرش جشن تولدش را جشن می‌گیرد و عکسی از او به همراه تیم ملی پرتغال، ۳ پست برتر او هستند که موفق شدند توجه ۷.۴ میلیون نفر را به خود جلب کند.

عکس با دو جام دیگر، عکس با خودرو جدید، حضور روی سکو قهرمانی با پرتغال و ملاقات با جیسون استتهام، پست های پربازدید او در اینستاگرام بوده اند.
 
با این حال پربازدید ترین توئیت ورزشی ۲۰۱۶ به ژیمناسب آمریکایی، سیمونه بیلز و زلاتان ابراهیمووچ پس از تایید حضورش درمنچستریونایتد می‌رسد که ۴۸۶ هزار بازدید داشته است.

ورزش سه

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: