بیوگرافی لیلا بلوکات +تصاویر

بیوگرافی لیلا بلوکات و عکس های لیلا بلوکات را در در بخش بیوگرافی مجله مراحم ببینید.

بیوگرافی لیلا بلوکات

خانم بلوکات متولد دهه ۶۰ و در سال ۱۳۶۰ در آذر ماه  در تهران به دنیا امده است.

بیوگرافی لیلا بلوکات,عکس های لیلا بلوکات,همسر لیلا بلوکات

آغاز و شروع به کار حرفه بازیگری و هنری

این بازیگر را با مجموعه های تلویزیونی آسمان همیشه ابری نیست و یوسف پیامبر می شناسیم و بازی وی در این دو سریال که نقشی بسیار عالی و مخاطب پسند ارائه کرد.

زندگی شخصی و خانواده

این بازیگر کشورمان دو خواهر به نام های میترا و نوشا دارد و یک برادر نیز دارد که همه تحصیل کرده هستند و شغلی متفاوت از لیلا بلوکات دارند و فقط وی در حرفه بازیگری و هنر فعالیت می کند.

خواهران لیلا بلوکات

بیوگرافی لیلا بلوکات,عکس های لیلا بلوکات,همسر لیلا بلوکات

علاقه و تفریحات

وی تفریح ویژه اش ورزش کردن است. در اکثر رشته های ورزشی مهارت و سر رشته دارد.
ورزش های مانند اسب سواری و والیبال که به خاطر قد بلندش و مهارتش در تیم والیبال هنرمندان عضو می باشد.
اسکی کردن نیز یکی از تفریحات لیلا بلوکات بوده و مهارت خوبی در این رشته دارد.

عمل زیبایی

ایشان در مصاحبه ای اعلام کردند که هیچ عمل زیبایی اعم از بینی و گونه و لب انجام نداده اند و گفتند که چهره طبیعی خودم را بیشتر دوست دارم و نیازی به عمل زیبایی در چهره ام نمیبینم.

تاسیس خیریه مهر لیلا

وی خیریه مهر لیلا را تاسیس کرده تا به افراد نیازمند و کودکان کمک کند و بیشتر بازیگران و افراد سرشناس در این خیریه حضور پیدا کرده و در مناسبت های گوناگون به این خیریه کمک مالی کردند.

همسر لیلا بلوکات

این بازیگر مجرد است و فعلا قصدی برای ازدواج ندارد.
شایعات زیادی از ازدواج وی با ورزشکاران در رسانه ها و شبکه های اجتماعی پخش شد که وی همه این شایعات را تکذیب کرد و گفت به دلیل هم نشینی من با ورزشکاران ک همکاریم با موسسات خیریه افراد فکر می کنند که من همسرم یکی از ورزشکاران است ، اما من فقط با این چهره های ورزشی همکاری دارم.

عکس های لیلا بلوکات

بیوگرافی لیلا بلوکات,عکس های لیلا بلوکات,همسر لیلا بلوکات

بیوگرافی لیلا بلوکات,عکس های لیلا بلوکات,همسر لیلا بلوکات

بیوگرافی لیلا بلوکات,عکس های لیلا بلوکات,همسر لیلا بلوکات

بیوگرافی لیلا بلوکات,عکس های لیلا بلوکات,همسر لیلا بلوکات بیوگرافی لیلا بلوکات و عکس های لیلا بلوکات و همسر لیلا بلوکات بیوگرافی لیلا بلوکات و عکس های لیلا بلوکات و همسر لیلا بلوکات بیوگرافی لیلا بلوکات و عکس های لیلا بلوکات و همسر لیلا بلوکات بیوگرافی لیلا بلوکات و عکس های لیلا بلوکات و همسر لیلا بلوکات

بیوگرافی لیلا بلوکات,عکس های لیلا بلوکات,همسر لیلا بلوکات بیوگرافی لیلا بلوکات,عکس های لیلا بلوکات,همسر لیلا بلوکات بیوگرافی لیلا بلوکات و عکس های لیلا بلوکات و همسر لیلا بلوکات بیوگرافی لیلا بلوکات و عکس های لیلا بلوکات و همسر لیلا بلوکات بیوگرافی لیلا بلوکات و عکس های لیلا بلوکات و همسر لیلا بلوکات

 

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: