بیوگرافی لیندا کیانی و همسرش + آلبوم عکس

لیندا کیانی Linda Kiani و بیوگرافی لیندا کیانی و همسرش و عکس های لیندا کیانی و همسرش و ماجرای ازدواج لیندا کیانی و زندگینامه لیندا کیانی

بیوگرافی لیندا کیانی

لیندا کیانی متولد ۲۳ شهریور ۱۳۵۹ در آبادان، بازیگر است.

. وی دارای یک خواهر و ۴ برادر است. او تحصیلات خود را تا کنون تا مقطع کارشناسی ارشدفلسفه ادامه داده است. فعالیت های هنری را با شرکت در دوره های آموزش بازیگری در کلاس های آموزشی تحت نظارت محمدرضا شریفی نیا و آزیتا حاجیان آغاز کرد.

پس از این دوره، با معرفی شریفی نیا، وارد مجموعه بازیگران سریال تلویزیونی ساعت شنی شد و با بازی در این مجموعه تلویزیونی در نقش “مهتاب”، توجه علاقه مندان سینما را به بازی و توانایی های خود جلب کرد. وی تا کنون در مجموعه های تلویزیونی ساعت شنی، روز حسرت و رستگاران و فیلم سینمایی ناسپاس،به ایفای نقش پرداخته است.اخرین اثر وی پایتخت۲ است که نوروز ۹۲ از شبکه یک سیما پخش شد.

لیندا کیانی با همراهی هنرمندانی که به برزیل سفر کرده بودند در جام جهانی فوتبال ۲۰۱۴ برزیل با حضور در ورزشگاه آرنا دا بایشادا در شهر کوریتیبا تماشاگر اولین بازی ایران در جام جهانی بودند. حریف ایران در این بازی نیجریه بود.

 

عکس لیندا کیانی

لیندا کیانی,بیوگرافی لیندا کیانی و همسرش

شانس بازیگری در کودکی

لیندا کیانی برای اولین بار در «ساعت شنی» بهرام بهرامیان بازی اش دیده شد؛ با بازی در نقش یک دختر شرور و فراری که عصیان گری های او به یکی از چالش های اصلی سریال تبدیل شده بود؛ نقشی که با خودش و دیگر نقش هایی که بعدها بازی کرد، زمین تا آسمان فاصله داشت! و فقط یک بار در کارنامه اش تکرار شد.

شاید همین مسئله نیز باعث شد که اغلب کارگردان ها بیشتر برای نقش آرام و متین سراغ او بیایند. شاید اگر بعدها، بازی در «زمانه» حسن فتحی یا «شهرزاد»ش را قبول می کرد، مسیر بازیگری اش تغییر پیدا می کرد و در نقش های متفاوت تری هم ظاهر می شد؛ هر چند خودش معتقد است که در «نفسِ گرم» محمد مهدی عسگرپور، متفاوت تر از نقش های دیگرش ظاهر شده است.

 

 

عکس منتسب به لیندا کیانی و همسرش

لیندا کیانی,بیوگرافی لیندا کیانی و همسرش

 

ازدواج و عکس همسر لیندا کیانی

مدتی پیش شایعه ازدواج لیندا کیانی با ایمان حضرتی به گوش رسید که این خبر توسط وی تکذیب شد ولی جدیدا خانوم کیانی عکسی در شبکه اجتماعی خود منتشر کرده که احتمالا همسر وی میباشد (عکس بالا) البته این عکس و سیگاری که دست مرد کناری خانوم کیانی است مورد انتقاد بسیاری از هواداران وی قرار گرفته است او با انتشار این عکس نوشت :

مساوات عجيبترين، دقيق ترين، با انگيزه ترين و باهوش ترين آدميه كه تا امروز ديدم… لحظه لحظه در كنارش بودن ارزش داره… نميشه فقط دوستش داشت… آدم هرروز بهش عاشق تر ميشه …

لیندا کیانی با همراهی هنرمندانی که به برزیل سفر کرده بودند در جام جهانی فوتبال ۲۰۱۴ برزیل با حضور در ورزشگاه آرنا دا بایشادا در شهر کوریتیبا تماشاگر اولین بازی ایران در جام جهانی بودند. حریف ایران در این بازی نیجریه بود.

دیدار با حسین پناهی

یکی از بهترین احساسهایی که همواره در زندگی ام داشته ام همنشینی و هم صحبتی با آدمهای بزرگ و متفاوت بوده است یکی از همان آدمهای بزرگ که مصاحبت کوتاه ولی تاثیر گذاری با او داشتم حسین پناهی بود مرد بزرگی که هر یک خطش برای من فلسفه است

چطور برای بازی در سریال «نفس گرم» انتخاب شدید؟ آیا آقای عسگرپور کارهای قبلی تان را دیده بودند؟

لیندا کیانی :  دقیقا نمی دانم آقای عسگرپور در جریان کارهای قبلی ام بودند یا نه! اما من اغلب کارهایشان خصوصا «گل های گرمسیری» را دیده بودم و دوست داشتم که روزی با او کار کنم. وقتی هم که به این کار دعوت شدم، مثل اغلب کارها مراحل خاصی را گذراندم تا برای نقش انتخاب شوم. آن زمان، تنها فیلمنامه شش، هفت قسمت از سریال آماده بود، با این حال، من با نقش ارتباط پیدا کردم و دوست داشتم که آن را بازی کنم.

شخصیت ترانه دچار یکسری ابهامات و تردیدهایی است که در همان لحظه ورودش به قصه، این حس را به مخاطب هم منتقل می کند. آیا سردرگمی های ترانه، چالش بزرگ شخصیت اوست؟

لیندا کیانی :  ترانه یک دختر بداخلاق و ناامید است که به دلیل اتفاقاتی که در گذشته برایش افتاده و مریضی که دارد، روحیات و خلق و عقایدش تغییر کرده و حالا به یک انسان مردد و سردرگم تبدیل شده اما وقتی با ملیحه آشنا می شود، به یکسری از آگاهی هایی می رسد که مسیر زندگی اش تغییر پیدا می کند.

یعنی نقش تان دچار یکسری از چالش های معنوی می شود؟

لیندا کیانی :  با این دید هم می توان به شخصیت ترانه نگاه کرد.

 

عکس های لیندا کیانی

لیندا کیانی,بیوگرافی لیندا کیانی و همسرش

 

احساس خوشبختی

خیلی احساس خوشبختی دارم، چرا که سایه مادرم بالای سرم است، همه با هم هستیم و هر شب که می‌خوابم خدا را شکر می‌کنم و از بودن همه خانواده در کنار هم احساس خوشبختی دارم.

نحوه بازی گرفتن آقای عسگرپور از بازیگران به چه شکل بود؟

لیندا کیانی :  ما قبل از هر سکانسی یک بار دورخوانی می کردیم و در همانجا، لیلا رنگرزان نکات مهم را در مورد نقش مان یادآوری می کرد. او تقریبا بازیگردان کار یا به بیان بهتر، زبان آقای عسگرپور بود.

شما مثل اغلب بازیگرانی که از تلویزیون به سینما می روند، دوست ندارید از این به بعد در سینما هم فعالیت کنید؟

لیندا کیانی :  بی شک خودم هم دوست دارم که چنین کاری را انجام دهم چون همه چیز در سینما ظریف تر و ریزبینانه تر و با دقت بیشتری همراه است و مثل تلویزیون نیست که ما بخواهیم سطحی به فیلم ها نگاه کنیم و راحت آن را از یاد ببریم. بنابراین دوست دارم که در سینما بازی کنم اما همه چیز که به خواسته من برنمی گردد! خیلی چیزها باید دست به دست هم بدهد تا این اتفاق بیفتد.

اما قبول دارید تلویزیون به دیده و شناخته شدن یک بازیگر توسط مردم، بیشتر کمک می کند؟

لیندا کیانی :  حتما همینطور است. برای این که مردم در همه نقاط ایران تلویزیون را بیشتر از سینما نگاه می کنند و سینما به این شکل اپیدمی نیست. (یکسری جاهایی هست که آدم های خاصی می روند) و من اصلا منکر این خاصیت تلویزیون نیستم! به نظرم در سینما تلاش بازیگر، بیشتر از تلویزیون دیده می شود.

کارتون مورد علاقه

یکی از کارتونهای مورد علاقه ام جودی آبوت (بابا لنگ دراز)ا ست، کارتونی که هر چند بار هم نگاه کنم برایم تکراری و خسته کننده نمی شود و هنوزم می بینم.

 
فیلم های سینمایی لیندا کیانی

● ناسپابس (۱۳۸۸)

● آقای هفت‌ رنگ (۱۳۸۷)

● زیگ زاگ (۱۳۸۹)

● انزوا (۱۳۹۵)

● ماجرای نیمروز (۱۳۹۵)

سریال های لیندا کیانی

● گارد ساحلی ۱۳۸۲
● ساعت شنی ۱۳۸۶
● روز حسرت ۱۳۸۷
● رستگاران ۱۳۸۸
● وضعیت سفید ۱۳۹۰
● تا ثریا ۱۳۹۰
● ماتادور ۱۳۹۱
● پایتخت ۲ ۱۳۹۱
● مهرآباد ۱۳۹۲
● سال‌ های ابری ۱۳۹۳
● نفس گرم ۱۳۹۴
● پشت بام تهران ۱۳۹۴
● کشیک قلب ١٣٩٥
● چرخ و فلک ١٣٩٥
● پرستاران ۱۳۹۵

عکس لیندا کیانی

لیندا کیانی,بیوگرافی لیندا کیانی و همسرش

 

گفتگو با لیندا کیانی

روزنامه تماشا:

از آنجایی که بازیگران سریال پایتخت همگی در مطبوعات و نشست های مختلف به وفور درباره این مجموعه صحبت و مصاحبه کرده بودند به گزینه ای رسیدیم که در این مدت نه مصاحبه کرده و نه راضی به حضور در نشست های مختلف شده یعنی لیندا کیانی بازیگر نقش شعله. او که اصلا حاضر به مصاحبه نبود در نهایت به خاطر احترام به خوانندگان «تماشا» راضی به گپ شد که در ادامه می خوانید:
معمولا در ایران سری سازی زیاد تجربه خوبی از آب درنمی آید و همچنان قسمت اول فیلم ها و وسریال های دنباله دار جذابتر از باقی قسمت هاست اما درباره «پایتخت ۲» عکس این اتفاق افتاد و قسمت دوم پرطرفدار و جذابتر از آب درآمد. فکر می کنی مهمترین دلیل این اتفاق چیست؟

لیندا کیانی :  وقتی آقای مقدم تصمیم بگیرد که کاری را برای دومین بار شروع کند حتما به نتایج جدی رسیده که می خواهد این کار را عملی کند، چون اینقدر تجربه در چنته اش هست که بی گدار به آب نزند؛ همینطور محسن تنابنده و دیگر باتجربه های گروه تولید. وقتی من به این گروه وارد می شوم هم نتیجه اعتمادی است که به همه این آدم های حرفه ای دارم. درست می گویی، من این را می دانم که این اتفاق ریسک است و تا الان هر کسی که این کار را انجام داده نتیجه خوبی نداشته اما آقای مقدم اینقدر حرفه ای است که به کاری که انجام می دهد اطمینان کامل دارد.

چقدر با من موافق هستی که تغییر مدام لوکیشن در قسمت دوم و از این شهر به آن شهر رفتن عامل جذابیت این سریال شده است؟

لیندا کیانی :  این تغییر لوکیشن ها خیلی کمک می کند اما به نظرم اینقدر داستان جذابیت داشت که حتی اگر این سفرها هم اتفاق نمی افتاد باز هم مخاطب سریال را دنبال می کرد. شما نگاه کنید می بینید که «پایتخت ۱» هم مورد توجه واقع شد با اینکه فقط در تهران بود اما موافقم لوکیشن حتما موثر است.

شنیده ایم که سیروس مقدم از آن دسته کارگردانان سختگیر است. با توجه به اینکه این چهارمین همکاری تو با این کارگردان است کمی درباره او برایمان بگو.

لیندا کیانی :  آقای مقدم آدم سختگیری از آن لحاظ که سختگیری هایش آزاردهنده باشد نیست؛ اما همیشه روز اول سنگش را با بازیگر وامی کند و من بازیگر می فهمم که باید چه کاری انجام بدهم. او اصولا جوری با بازیگر برخورد می کند که من به خودم اجازه کم کاری و خطا کردن نمی دهم. آقای مقدم اینقدر سر هر سکانسی انرژی دارد که اگر از بیرون نگاه کنی با دیدن انرژی سیروس مقدم تصور می کنی که اولین سکانس کار است. اصلا نمی توانی بگوییب که خسته ای یا حوصله نداری! بگذار اینطور بگویم که ایشان اصلا بداخلاق نیستند و همیشه لبخند به لب دارد اما به شدت منظم است.

عکس مدلینگ لیندا کیانی

لیندا کیانی,بیوگرافی لیندا کیانی و همسرش

 

محسن تنابنده دست راست سیروس مقدم در «پایتخت ۲» بود. با او قبلا همکاری نداشتی؟

لیندا کیانی :  نه؛ این اولین همکاری من با محسن تنابنده بود چون ایشان بازیگردان بودند من و بقیه تیم هر جوری که ایشان می خواستند باید بازی می کردیم.

تنابنده از آن دست هنرمندانی است که به شدت پر از ایده و خلاقیت است. قبول داری؟

لیندا کیانی :  خیلی. محسن تنابنده برای هر دیالوگ و سکانس ایده های جالبی داشت. من همیشه قبل از هر سکانس یک سری ایده جهت بازی جلوی دوربین برای خودم دارم اما در طول فیلمبرداری «پایتخت ۲» می دیدم که محسن تنابنده نگاه و ایده هایش با همه ما فرق دارد و نگاهش واقعا متفاوت است و افکاری به ذهنش می رسد که در حالت عادی به ذهن هر کسی نمی رسد.

چرا اینقدر در سینما کم فروغی و در تلویزیون پرفروغ؟

لیندا کیانی :  سینمایی هایی که به من پیشنهاد می شود اینقدر معمولی است که ترجیح می دهم در یک سریال خوب بازی کنم تا یک فیلم معمولی. الان دچار یک ترس بزرگ از بازی کردن در سینما شده ام، اینقدر روی پیشنهادهای سینمایی ام فکرح و تحقیق می کنم که در نهایت هر بار به این نتیجه می رسم که نروم بهتر است. حس می کنم در سینما یک ذره بین خیلی قوی روی کار آدم است که هر چقدر هم خوب باشی ممکن است به خاطر کم کاری بقیه زیر سوال بروی. من تجربه این را داشته ام که به خاطر یکی دوتا از کارهای سینمایی ام که خودم هم می دانم خیلی بد بوده زیر خنجر انتقادات وحشتناک رفتم. روی تیم خیلی حساس شده ام.

روی فیلمنامه به شدت زوم می کنم و همینطور بازیگرانی که قرار است با آنها کار کنم. وقتی می بینیم که بازیگران تراز اول با سر پیشنهاد بازی در کارهای سیروس مقدم را در تلویزیون می پذیرند خب چرا باید بیایم و ریسک کنم و در سینما کاری را بپذیرم که آخرش اتفاق دلچسبی از آب درنمی آید؟

عکس مدل لیندا کیانی

لیندا کیانی,بیوگرافی لیندا کیانی و همسرش

 

ماجرای آن عکسی که از تو در اینترنت پخش شده و همه می گویند همسرت است، چیست؟

لیندا کیانی :  من ازدواج نکرده ام و این عکس را در پشت صحنه یک تله فیلم با ایمان حضرتی گرفتم، همین.

اغلب سکانس های حضورت در این سریال با آن دوقلوها بود. کار کردن با بچه خیلی سخت است؛ نه؟

لیندا کیانی :  کار کردن با بچه که واقعا سخت است اما این دوتا اینقدر دوست داشتنی هستند که دلم برایشان تنگ شده است. از وقتی فیلمبرداری تمامشده روزی نیست که من به عکس هایم با این دوتا نگاه نکنم و یادشان نباشم. اینقدر جفتشان باهوش بودند که گاهی واقعا دلم برای آن شیطونی های شیرین شان هم تنگ می شود.

در قسمت اول «پایتخت» حضور نداشتی و به همین خاطر دوست دارم بدانم که کدام یک از کاراکترهای قسمت اول را بیشتر از همه دوست داشتی؟

لیندا کیانی :  من آن سال عیدت نتوانستم ببینم اما بعد از آن دی وی دی اش را گرفتم و ۳-۲ بار هم دیدم و خیلی دوستش داشتم. همه آدم های این خانواده را دوست دارم؛ از نقی تا ارسطو تا باباپنجعلی و مهربانی های هما.

عکس آتلیه لیندا کیانی

لیندا کیانی,بیوگرافی لیندا کیانی و همسرش

 

مصاحبه با لیندا کیانی

 

با توجه به اینکه در فیلم «شوگران» هم شخصیت سیما ریاحی به دلیل یکسری از چالش ها و موقعیت هایی که برای کاراکترش به وجود می آمد، با موضع گیری های بی خود و بی جهت پرستارها در جامعه همراه شد، این مسئله نگرانی هایی را برای شما به وجود نمی آورد؟

لیندا کیانی :  به نظرم اگر هدیه تهرانی در آن فیلم نقش معلم را هم بازی می کرد، باز آن آن چالش ها و حواشی برای کاراکترش به وجود می آمد چون تجربه نشان داده که مردم در اغلب موارد منتظر هستند که داستان درست کنند و همین جور الکی سر هر چیزی ناراحت شوند! اما با این حال فکر نمی کنم شخصیت ترانه هم چالش برانگیز و حاشیه ساز باشد.

آیا ترانه می تواند به نقش ماندگاری در کارنامه بازیگری تان بدل شود؟

لیندا کیانی :  شاید! چون من در این سریال نقشی را بازی کردم که کمی متفاوت تر از خود واقعی و سادگی درونی ام است. بنابراین فضای این کار آنقدر آرام و بدون دردسر بود که این مسئله به همه عوامل کمک کرد تا بتوانند با آرامش و لذت بیشتری در کنار هم کار کنند.

 

عکس اینستاگرامی لیندا کیانی

لیندا کیانی,بیوگرافی لیندا کیانی و همسرش

 

 

این سریال به دلیل قصه ای که دارد، فضای اندوهگین و کسل کننده ای دارد. به عنوان یک بازیگر و تماشاگر کارهای تلویزیونی، خودتان احساس نمی کنید که مخاطب از تماشای این نوع سریال ها دیگر خسته شده است؟

لیندا کیانی :  اینکه ریتم سریال آرام است را خودم هم قبول دارم اما فکر می کنم که این اتفاق، به دلیل داستان و شخصیت و روحیات خود آقای عسگرپور افتاده چون خودشان هم شخصیت کاملا آرام و صبوری دارند.

خودم همیشه کارهای با ریتم تندتر را بیشتر دوست دارم اما خب این هم یک مدل از سریال سازی است دیگر! خسته کننده نیست، چون من وقتی به عنوان یک بیننده و نه بازیگر، این سریال را تماشا می کنم، آرامشی که بر اغلب سکانس ها حاکم است و متنانت شخصیت ملیحه را دوست دارم و این به دنبال کردن قصه بیشتر کمک می کند.

عکس خصوصی لیندا کیانی

لیندا کیانی,بیوگرافی لیندا کیانی و همسرش

 

 

به نظر می رسد خودتان هم در مقوله انتخاب نقش ها، کمی دچار وسواس شده اید و دیگر دوست ندارید در هر سریالی بازی کنید!

لیندا کیانی :  سطح کارهای پیشنهادی به شکلی است که کارگردان ها بیشتر برای نقش های آرام و بی دغدغه سراغ من می آیند اما من تا جایی که بتوانم، سعی می کنم همان نقش ها را هم کمی متفاوت تر بازی کنم و البته در هر کاری هم حضور پیدا نکنم.

چرا وقتی آقای فتحی پیشنهاد بازی در سریال «شهرزاد را داد، در کارشان بازی نکردید؟ این سریال که از سطح قابل قبولی برخوردار بود و جای کار بیشتری برای بازیگر به همراه داشت!

لیندا کیانی :  اتفاقا خودم خیلی دوست داشتم با آقای فتحی کار کنم ولی نقشی که قرار بود در این سریال بازی کنم دچار یکسری تغییرات شد که با هم به این نتیجه رسیدیم که من در این کار بازی نکنم. نقشی که ابتدا نوشته شده بود، برای من هم اتفاق خوبی می توانست باشد اما بعدها خاصیت اصلی اش را از دست داد و من نتوانستم آن را بازی کنم.

آلبوم عکس های لیندا کیانی

لیندا کیانی,عکس مدلینگ لیندا کیانی,آرایش لیندا کیانی لیندا کیانی,عکس مدلینگ لیندا کیانی,آرایش لیندا کیانی

لیندا کیانی,عکس مدلینگ لیندا کیانی,آرایش لیندا کیانی

لیندا کیانی,عکس مدلینگ لیندا کیانی,آرایش لیندا کیانی لیندا کیانی,عکس مدلینگ لیندا کیانی,آرایش لیندا کیانی لیندا کیانی,عکس مدلینگ لیندا کیانی,آرایش لیندا کیانی

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: