ماجرای ازدواج ناصر ممدح با همسرش

ماجرای ازدواج ناصر ممدح Naser Mamduh

ماجرای ازدواج ناصر ممدح Naser Mamduh بازیگر و دوبلور پیشکسوت کشورمان در برنامه دورهمی از زبان خودش اعلام شد. ماجرای ازدواج ناصر ممدح و نحوه آشنایی با همسرش در نوع خود جالب بود.

برنامه دورهمی با اجرای مهران مدیری روز گذشته دوم تیر ۹۶ ساعت ۲۳ روی آنتن شبکه نسیم رفت . مهران مدیری در این برنامه میزبان ناصر ممدوح گوینده ، دوبلور و بازیگر پیشکسوت کشورمان بود .

ناصر ممدوح Naser Mamduh بعد از سلام و احوال پرسی با مردم درباره نحوه ورودش به دنیای گویندگی از طریق فیلمنامه ای که در سال ۴۰ و در حالی که ۱۹ سال داشت ، نوشته بود بود گفت و ادامه داد بعد از دادن فیلمنامه آنهم با کلی استرس برای یکسال زیر نظر اساتید این رشته تحت آموزش قرار گرفتم و بعد از گذراندن مراحل آموزش برای کار به تلویزیون دعوت شدم و برای شبکه دو کاری را انجام دادم و اکنون در سن ۷۵ سالگی هنوز هم عاشق گویندگی هستم.

نحوه آشنایی ناصر ممدوح با همسرش

مهران مدیری از گوینده پیشکسوت پرسید عاشق شدید ؟ ناصر ممدوح گفت :بله و ثمره این عشق سه فرزند به نام های آرش ، آبتین و فرناز است. در همسایگی ما خانواده ای زندگی میکردند که یک روز به طور اتفاقی دیدم که دختر خانمی به منزل آنها آمد . با دیدن آن خانم پرس و جو کردم و منزلشان را پیدا کردم. چند باری در مسیر بازگشت از مدرسه او را دیدم و این دیدن ها ادامه داشت تا اینکه بعد از ۴ سال منجر به ازدواج شد .

این خاطره باعث شد مهران مدیری هم خاطره ای از یکی از عاشق شدن هایش تعریف کند . من و دوستم در خیابان بودیم که دیدم دختر خانمی به یکی از خانه های محلمان رفت . از دوستم پرسیدم این دختر را میشناسی ، که کشیده محکمی به من زد و گفت که خواهر من است و از پس دیگر جرات عاشق شدن این چنینی را پیدا نکردم.

ماجرای ازدواج ناصر ممدح Naser Mamduh

در بخش پایانی برنامه ناصر ممدوح گزیده ای از غزلیات حافظ را به موزه دورهمی تقدیم کرد.

ناصر ممدوح درباره دوران کودکی اش گفت :کودکی ام همه به شیطنت و بازی گذشت و درباره اینکه کسی از دوران کودکی به او گفته بود صدای خوبی دارد گفت :صدای من در دوران بلوغ و نوجوانی شکل گرفت و پیش از آن در دوران کودکی همیششه صدای من را پشت تلفن با خانم ها اشتباه میگرفتند.

مهران مدیری درباره سختی کار دوبله پرسید که دوبلور پیشکسوت گفت :دوبله برخلاف گویندگی کار بسیار دشواری است. خیلی ها وارد این حرفه شدند اما دوام نیاوردند و رفتند . این کار عشق میخواهد که اگر نداشته باشی هرگز نمیتوانی در این حرفه دوام بیاوری. من با فیلم های دهه ۴۰ که واقعا بی نظیر بودند خاطرات خوبی دارم و هنوز هم با آنها زندگی میکنم.

ناصر ممدوح در برنامه دورهمی

ناصر ممدوح در این بخش از برنامه سوالاتی از مهران مدیری پرسید و او هم به آنها پاسخ داد.

مهران مدیری در پاسخ به سوالات ناصر ممدوح گفت :تیرماه امسال ۳۳ سال است که کار حرفه ایم را آغاز کرده ام و از تئاتر وارد این حرفه شدم و در آن ماندگار شدم. یک روز در رادیو مشغول کار بودم که علی ومحمد عمرانی به من پیشنهاد یک نقش برای یک فیلم را دادند و از آنجا بود که وارد دنیای بازیگری شدم .

مهران مدیری درباره سبکش در نگاه کردن به دوربین گفت :این سبک از جنگ ۷۷ اختراع شد و در حال حاضر سیامک انصاری پیشکسوت سبک نگاه کردن به دوربین در حین ایفای نقش است.ناصر ممدوح راجع به مستندهایی که درباره طبیعت کار کرده بود صحبت کرد .

 ماجرای آشنایی و ازدواج ناصر ممدوح در دورهمی

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: