مار ۵ سر در هند +تصاویر ماری که پنج سر دارد

مار ۵ سر در هند +تصاویر ماری که ۵ سر دارد را در ادامه ببینید.

مار ۵ سر در هند

یک مار ۵ سر در اطراف معبدی در یکی از روستاهای هندوستان پیدا شده که باعث شگفتی و وحشت مردم این روستا شده است.

مار 5 سر در هند +تصاویر ماری که پنج سر دارد

حتما تا به حال تصاویر مارهای زیادی را دیده اید که معمولا مارهای دو سر به دلیل جهش های ژنتیکی وجود دارند اما اینکه ماری پیدا شود که بیش از دو سر داشته باشد پدیده ای بسیار نادر است که تا به حال در هیچ کجای تاریخ رخ نداده است.

تصاویر ماری که ۵ سر دارد

ساکنان یک روستان در شهر “کارناتکا” هندوستان یک مار ۵ سر را در اطراف ده پیدا کرده اند که باعث وحشت آنها شده است بعد از دیده شدن این مار مردم با پلیس تماس گرفته تا این گونه نادر را به باغ وحش منتقل کنند.

مار 5 سر در هند +تصاویر ماری که پنج سر دارد

البته مردم به محض رویت آن تصمیم داشتند که آن را بکشند ولی یکی از ریش سفیدان روستا اجازه نداد که کسی آسیبی به آن برساند و آنها را تحویل ماموران محیط زیست دادند.

بعد از انتشار تصاویر این مار از سرتاسر هندوستان مردم به باغ وحش نگهداری آن هجوم برده تا آن را از نزدیک ببینند و به یکی از سوژه های هندوستان و البته جهان تبدیل شده است.

مار , مار 5 سر , مار دو سر , مار خطرناک , اژدها

مار پنج سر

این خزنده عجیب‌الخلقه همه اعضای بدنش یکسان است و فرمان حرکتی توسط سر وسطی انجام میشود.

نکته جالب این ماجرا اینجاست که بسیاری از مردم هندوستان آن را مقدس میدانند و اقدا به پرستش آن میکنند و با دادن پول و نامه های مختلف برای این حیوان از او طلب بخشش و آمرزش می نمایند.

مار پنج سرمار 5 سر در هند,تصاویر ماری که 5 سر دارد,مار پنج سر

هنوز محل زندگی این مار پیدا نشده اما دانشمندان هندی امیدوارند با بررسی این خزنده مرموز راز به وجود آمدن آن را در آینده‌ای نزدیک پیدا کنند.

منبع: aninews.in
ترجمه مجله مراحم

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: