ماساژ توسط مار های افعی در فیلیپین (تصاویر)

ماساژ توسط مار های افعی در فیلیپین طرفداران بسیار زیاد پیدا کرده است و همه مردم برای ماساژ توسط مار افعی به مراکز مخصوص این کار مراجعه میکنند.

ماساژ توسط مار

این روش سنتی به عقیده مردم فیلیپین برای پوست و سهولت گردش خون بسیار موثر است و باعث بهبود بسیاری از گرفتگی های عضلانی می گردد.

در همه جای دنیا مار نماد پلیدی و ترس است و هر وقت اسم از مارها به زبان می آید ترس همه را فرا میگیرد اما مارها در فیلیپین بسیار مقدس هستند و با آنها بسیار مهربانانه رفتار میکنند چرا که معتقدند که بسیاری از بیماری ها با زهر آنها قابل درمان است.

مردم فیلیپین معتقدند که مار دوست انسان ها هستند نه دشمن و اگر با هر حیوانانی مهربان باشید آنها خواهند فهمید و مهربانی را درک خواهند کرد.

مارها اصلی ترین حیوانات خانگی مردم فیلیپین هستند و اصلا از انها نمی ترسند و رابطه بسیار صمیمی با آنها برقرار میکنند و جالب است بدانید که تعداد قربانیان مار گزیدگی در فیلیپین به نسبت سایر کشورهای جهان بسیار کمتر و آمار پایینی دارد و این نشان دهنده رابطه خوب مارها با اهالی فیلیپین است.

مارهای افعی که خطرناکترین گونه مارها است در فیلیپین به یک تجارت تبدیل شده و مراکز درمانی زیادی برای ماساژ به کمک این افعی ها ایجاد شده اند و جالب اینکه در سراسر جهان برای ماساژ توسط مار افعی به فیلیپین سفر میکنند تا بیماری های خود را به کمک این مارها درمان کنند.

در ادامه مجله مراحم تصاویر از ماساژ توسط مار های غولپیکر را در فیلیپین مشاهده نمایید.

ماساژ با مار های افعی و پیتون

ماساژ توسط مار های افعی,ماساژ توسط مارها

ماساژ درمانی به کمک مارهای افعی و پیتون در فیلیپین طرفداران بسیار زیادی دارد

ماساژ توسط مار های افعی,ماساژ توسط مارها

مردم فیلیپین معتقدند که ماساژ توسط مار های غول پیکر باعث درمان بسیار از بیماری های عضلانی خواهد شد

ماساژ توسط مار های افعی,ماساژ توسط مارها

ماساژ توسط مار های غول پیکر

ماساژ به کمک مارهای خطرناک

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: