ماشین‌های ۵ میلیون تومانی در اروپا +تصاویر

ماشین‌های ۵ میلیون تومانی در اروپا

ماشین هایی که در اینجا قصد معرفی انها را داریم قیمت آنها زیر ۵ میلیون تومان است! ماشین هایی پیشرفته و مدرن با آپشن های خارق العاده که اصلا قابل قیاس با پراید ۲۱ میلیون تومانی ایران نیست.

متاسفانه خودرو سازان ایران سالهاست که تغییری در پراید ایجاد نکرده اند پرایدی که پایین ترین قیمت در بین خودروهای ایرانی را دارد.

ماشین‌های ۵ میلیون تومانی در اروپا

فولکس واگن پاسات ۱.۸T مدل سال ۲۰۰۲

میزان پیمایش: ۱۰۰ هزار مایل

این خودرو از یک پیشرانه ۱.۸ لیتری ۴ سیلندر توربو بهره برده است که ۱۵۰ اسب بخار نیرو تولید می کند. فولکس پاسات که جز محبوب ترین سدان ها محسوب می شود در سال ۲۰۰۱ توانسته ۴ ستاره ایمنی از موسسه یورو انکپ دریافت کند در زمان صفرکیلومتر بودن ۱۷.۵۹۰ پوند قیمت داشته اما اکنون بهای آن ۷۸۵ پوند(معادل ۳ میلیون و هفتصد و چهل هزار تومان) است. این خودرو مجهز به گرمکن صندلی، پخش CD و تهویه مطبوع دیجیتال-خودکار است.

ماشین‌های 5 میلیون تومانی در اروپا

فورد SportKa SE مدل سال ۲۰۰۴

میزان پیمایش: ۸۰ هزار مایل

این خودروی هاچبک از یک پیشرانه ۱.۶ لیتری سود جسته که با استفاده از ۴ سیلندر خود ۹۴ اسب بخار نیرو تولید و توسط جعبه دنده دستی ۵ سرعته به چرخ ها منتقل می نماید. این فورد هاچبک در سال ۲۰۰۰ توانسته ۳ ستاره را از تست ایمنی موسسه یورو انکپ دریافت نماید. در این اتومبیل از چرم برای صندلی ها، پخش CD و تهویه مطبوع دیجیتال-خودکار برای راحتی راننده و سرنشینان استفاده شده است. این خودرو در زمان عرضه ۱۱.۱۹۵ پوند قیمت داشته اما در حال حاضر به بهای ۸۰۰ پوند (معادل ۳ میلیون و هشتصد و شانزده هزار تومان) قابل خریداری است.

ماشین‌های 5 میلیون تومانی در اروپا

جگوار XJ8 مدل سال ۱۹۹۸

میزان پیمایش: ۱۳۱ هزار مایل

این خودرو لوکس و خشن از پیشرانه ۸ سیلندر ۳.۲ لیتری نیرو می گیرد که توانی معادل ۲۴۰ اسب بخار دارد. جگوارXJ8 یکی از خودروهای لوکس محبوب و مشهور بشمار می آید که طیف کاملی از آپشن ها را برخوردار است. بهای آن در زمان عرضه ۳۶.۴۰۵ پوند بوده اما اکنون با تنها ۹۰۰ پوند (معادل ۴ میلیون و دویست هزار تومان) قابل خریداری است.

ماشین‌های 5 میلیون تومانی در اروپا

تویوتا سلیکا ۱.۸VV-Ti مدل سال ۲۰۰۱

میزان پیمایش: ۹۳ هزار مایل

کوپه سلیکا با توسل به پیشرانه ۱.۸ لیتری خود می تواند ۱۴۰ اسب بخار نیرو را به راننده عرضه نماید. بهای آن در زمان عرضه ۱۶.۹۸۰ پوند بوده اما اکنون با ۹۵۰ پوند (۴ میلیون و پانصد و سی هزار تومان) قابل خریداری است. با توجه به میزان استهلاک پایین، محصولات کارکرده تویوتا از بازار نسبتا خوبی در نقاط مختلف دنیا برخوردارند.

ماشین‌های 5 میلیون تومانی در اروپا

ماشین‌های ۵ میلیون تومانی در اروپا

مینی کوپر ۱.۶ مدل سال ۲۰۰۱

میزان پیمایش: ۱۱۵ هزار مایل

محصولات مینی که تحت سلطه ب ام و تولید می شوند بواسطه کیفیت و طراحی زیبا از بازار خوبی برخوردارند. این خودروی مینی کوپر از یک پیشرانه ۱.۶ لیتری ۴ سیلندر بهره می برد که ۱۱۶ اسب بخار نیرو تولید می کند. مینی مورد نظر ما در سال ۲۰۰۲ توانسته ۴ ستاره ایمنی را از موسسه یوروانکپ دریافت کند. بهای این خودرو در زمان عرضه ۱۱.۶۰۰ پوند بوده اما اکنون ۹۹۵ پوند (معادل ۴ میلیون و هفتصد و چهل هزار تومان) قیمت دارد.

ماشین‌های 5 میلیون تومانی در اروپا

اوپل – واکسهال زافیرا ۱.۶ Club مدل سال ۲۰۰۵

میزان پیمایش: ۱۲۰ هزار مایل

خودروی زافیرا از پیشرانه ۴ سیلندر ۱.۶ لیتری بهره می‌برد که ۱۰۳ اسب بخار نیرو تولید می نماید.

این خودرو در سال ۲۰۰۵ توانسته ۵ ستاره ایمنی یورو انکپ را از آن خود کند. واکسهال زافیرا که در دسته MPV ها قرار دارد مجهز به هفت صندلی است و مناسب خانواده های پرجمعیت بشمار می آید در زمان عرضه ۱۵.۱۹۵ پوند قیمت داشته اما در حال حاضر به بهای ۹۹۵ پوند (معادل ۴ میلیون و هفتصد و چهل هزار تومان) قابل خریداری است.

ماشین‌های 5 میلیون تومانی در اروپا

نیسان X-Trail 2.2 dCi مدل سال ۲۰۰۴

میزان پیمایش: ۱۲۰ هزار مایل

اگر خودروی شاسی بلند می خواهید این می تواند گزینه ای ایده آل برای شما باشد! با یک پیشرانه ۲.۲ لیتری ۴ سیلندر دیزل که ۱۳۶ اسب بخار نیرو تولید می کند. نیسان اکس تریل دو دف توانسته در سال ۲۰۰۲ ، ۴ ستاره ایمنی را نصیب خود کند. قیمت آن در زمان عرضه ۱۹.۹۹۵ پوند بوده که اکنون ۱۹ هزار پوند آن دود شده و به هوا رفته و شما می توانید تنها با پرداخت ۹۹۵ پوند (معادل ۴ میلیون و هفتصد و چهل هزار تومان) این خودرو را به خدمت خود در آورید.

با توجه به اینکه این خودرو از تیپ اسپرت است، طیف وسیعی از تجهیزات مانند: سانروف، پخش با CD Changer شش عددی، سیستم تهویه مطبوع هوا، شیشه بالا بر خودکار با قفل کودک و… در اختیار شماست.

ماشین‌های 5 میلیون تومانی در اروپا

ماشین‌های ۵ میلیون تومانی در اروپا

جام جم آنلاین

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: