متلک سام درخشانی به حمید گودرزی +عکس

متلک سام درخشانی به حمید گودرزی در رابطه با توهین گودرزی به بازی زیرپیراهنی نوید محمدزاده بسیار جالب بود

همانطور که دیگر همه شما مطلع هستید حمید گودرزی هر جایی که می نشیند نوید محمدزاده را به باد انتقاد میگیرد و میگوید با زیرپراهن ایفای نقش میکند و به او سیمرغ بلورین هم میدهند! ولی در زمان ما با کت و شلوار و خیلی شیک فیلم بازی میکردیم و همه مردم را عاشق همسرانشان میکردیم نه اینکه کاری کنیم که آنها به یکدیگر بدبین شوند.

خلاصه این انتقادات حمید گودرزی به مزاق اهالی سینما به خصوص طرفداران نوید محمد زاده خوش نیامد و همگی به او حمله کردند که باعث شد حمید گودرزی از نوید محمدزاده عذرخواهی کند و گفت که منظور وی نوید محمدزاده نبود است!

البته همه میدانیم که منظور حمید گودرزی کسی جز نوید محمدزاده نبوده چون فقط او با زیرپیراهن در فیلم ابد و یک روز ایفای نقش کرد و سیمرغ بلورین دریافت کرد.

اما بعد از حضور حمید گودرزی در برنامه «دورهمی» و تکرار گفته هایش درباره فیلم های سینمایی ایران، سام درخشانی در تازه ترین واکنش خود اقدام به انتشار پستی جنجالی در صفحه اینستاگرامش کرد.

سام درخشانی به گفته های حمید گودرزی واکنش نشان داد و با متنی کنایه آمیز به او پاسخ داد:

متلک سام درخشانی به حمید گودرزی

متلک سام درخشانی به حمید گودرزی

سام درخشانی در توضیحات این پست نوشت:

موقعی که ما با کت و شلوار و کلاه و سیگار،برای جذاب بودن جلوی دوربین تو سر و کول هم میزدیم، اون فقط با یه عرق گیر چرک اومد روی پرده و دل همه رو برد

همفری بوگارت درباره مارلون براندو.

متلک سام درخشانی به حمید گودرزی

متلک سام درخشانی به حمید گودرزی

مارلون براندو بازیگر امریکایی است که جایزه اسکار را دریافت کرده بود او به عنوان ستوده ترین بازیگر سینمای جهان شناخته میشود.

او صاحب سبک متد اکتینگ بود که بعد او بازیگران زیادی سبک او را تقلید کردند.

معروف ترین بازی او فیلم “مردان” بود که برای آماده کردن خود برای ایفای این نقش خود را ۳۰ روز در بیمارستان صحرایی در منطقه جنگی بستری کرد تا با حال و احوال مجروحین جنگ آشنا شود که بتواند نقش یک مجروح جنگی را به خوبی بازی کند.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: