رشد دماغ این زن متوقف نمیشود + تصاویر

متوقف نشدن رشد بینی یک زن و زنی که رشد بینی اش متوقف نمیشود تیترهایی که در رسانه های مختلف منتشر شده است زنی بیماری نادر دست و پنجه نرم میکند که رشد بینی اش متوقف نمیشود و دائما در حال رشد است.

متوقف نشدن رشد بینی

بیماری های نادر و کمیابی در جهان وجود دارد که تعداد انگشت شماری از این بیماری را در جهان دارند در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر رشد بینی بسیار سریع این زن را ببینید.

دوران بلوغ یکی از بدترین دوره های زندگی هر فردی به شمار می رود. در این زمان، نه تنها طرز فکر و احساسات شما تحت تاثیر تغییرات هورمونی عوض می شود، بلکه شاهد تغییرات فیزیکی کاملا محسوسی هستید که در برخی موارد به هیچ عنوان خوشایند نیستند.

متوقف نشدن رشد بینی,دماغ بزرگ

گنده ترین دماغ دنیا

هر شخصی تجربه خاص خود را از این بازه زمانی در زندگی داشته است. در بیشتر موارد، پس از پایان این دوره، اثرات آن نیز از بین رفته و زندگی فرد به حال طبیعی باز گشته است. اما «پاملا ایکارد»، از این قاعده مستثنی است.

تاثیرات هورمونی بلوغ روی این خانم که اهل لوئیزیاناست، تا چند دهه به طور پیاپی باقی مانده و مشکلاتی را برای وی ایجاد کرد که قادر به کنترل آن نبود و در نهایت عصبی و خانه نشین شد.

متوقف نشدن رشد بینی,دماغ بزرگ

متوقف نشدن رشد بینی

در سن بلوغ بینی همه مردم بزرگ می شود ولی در دوران جوانی به حالت قبل بر می گردد ولی بینی این خانم در همان حالت بلوغ مانده است و هر روز بزرگ و بزرگتر می شود این زن چاره ای جز عمل زیبایی ندارد و بسیار از این موضوع ناراحت می باشد.

در تصویر بالا، ایکارد را در سن ۱۵ سالگی مشاهده می کنید؛ زمانی که بینی او به تدریج شروع به رشد کرد و این روند تا چندین سال همچنان ادامه داشت و این خانم نمی توانست هیچ کنترلی بر آن داشته باشد.

همچنین ببینید: دختری که رشد پاهایش متوقف نمیشود +تصاویر

داستان از این قرار است که وی در سن بلوغ متوجه وجود اکنه بزرگی روی بینی خود می شود. آن طور که خودش توضیح داده، این دانه ها بنفش و قرمز بودند و گاهی بافت پوست از میان آن ها دیده می شده و ظاهری وحشتناک ایجاد می کرده است.

وی پس از تولد دومین فرزندش متوجه می شود که بینی اش در حال تغییر شکل دادن است. در آن زمان بود که رشد بینی وی آغاز شده و هرگز متوقف نشد.

گفتنی است، دلیل رشد بی وقفه بینی این خانم، نوعی اکنه روزاسه پیشرفته به نام «راینوفیما» (rhinophyma) است. علت اصلی بروز این بیماری ناشناخته است اما عموما پس از شکل گیری روزاسه در خلال سنین ۲۵ تا ۵۰ سالگی آغاز شده و توسعه می یابد. پزشکان داروهای مختلفی برای آن تجویز می کنند اما هیچ کدام اثر نداشته و از روند رشد این اکنه پیشگیری نمی کنند.

زنی که رشد دماغش متوقف نمیشود

متوقف نشدن رشد بینی,دماغ بزرگ

«اکنه روزاسه» در واقع نوعی التهاب و قرمزی مزمن پوست، به ویژه بینی است. برخلاف نامش، اکنه نیست و بیشتر اشخاص با رنگ پوست روشن را درگیر می کند.

ایکارد در مورد اثرات مخرب این بیماری روی صورتش بیان داشته: این فرم غیرطبیعی بینی باعث می شد من از خانه بیرون نرفته و با دیگران ارتباط برقرار نکنم. پس از تشخیص راینوفیما من تا مدت های مدیدی از اضطراب و تشویش مزمن رنج می بردم.

همچنین ببینید: دختری که رشد دماغش متوقف نمیشود +تصاویر

اما وی سرانجام وقتی در یک شو تلویزیونی ظاهر شده و بیان داشت که دوست دارد دوباره صورتش به حالت طبیعی بازگردد.

در همین راستا، یک پزشک به صورت داوطلب پذیرفت که او را به طور رایگان درمان نماید.

گفته می شود برای رفع این مشکل علاوه بر عمل جراحی به لیزردرمانی نیز نیاز است.

رشد بینی این زن متوقف نمیشود + تصاویر

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: