محبت شیر جنگل به بچه آهو + تصاویر

محبت شیر جنگل به بچه آهو

محبت شیر جنگل به بچه آهو مورد شگفتی در مستند سازان حیات وحش قرار گرفته شده! محبت شیر جنگل به بچه آهو باعث شده تا رسانه ها دنیا به این اتفاق بپردازند.

مهربانی و مراقبت های شیر درنده از بچه آهویی که مادرش را از دست داده است سوزه عکاسان حیات وحش شد.شیر و آهو

مهربانی شیر جنگل به آهوی زخمی

محبت شیر جنگل به بچه آهو,شیر مهربان

کمک شیر وحشی به بچه آهوی زخمی

محبت شیر جنگل به بچه آهو,دوستی شیر با آهو

شیر و آهو

مادری شبر وحشی از بچه آهو

تصاویر لحظات عجیب و غریبی را نشان می دهند لحظاتی که در آن تمام تعریفات حیات وحش باطل شده است چرا که محبت می تواند همانند معجزه عمل کند. عکاس در پارک ملی “کورگو” واقع در افریقای جنوبی متوجه حرکت یک شیر بالغ اطراف بچه اهوی تنها می شود و با کنجکاوی در همان جا می ماند تا انتهای ماجرا را تماشا کند .

بچه آهو کثیف شده است و تنها وسط جایی بسیار دورتر از محل زندگی و قبیله اش به حالتی که انگار زخمی است روی زمین افتاده ، البته او تنهای تنها هم نیست بلکه یک شیر جوان به کنار او می رسد اما نه برای خوردن بلکه برای کمک. صحنه ی جالبی است شیر درنده با دیدن وضعیت آهو آرام کنار او می نشیند و با زبانش شروع به لیس زدن بدن کثیف بچه آهو را تمیز می کند و به آرامی به او کمک می کند تا بایستد .

پرستاری شیر درنده از بچه آهو

محبت شیر جنگل به بچه آهو

 

تصاویری زیبا از کمک شیر به بچه آهوی تنها

از قرار معلوم بچه آهو ضعیف و زخمی تر از آن است که بتواند به راه خود ادامه دهد برای همین شیر تصمیم می گیرد تا خودش با دهان او را از انجا دور کند.

دوستی شیر با آهو

محبت شیر جنگل به بچه آهو

“گریمی میتچی” مرد ۴۵ ساله ای که به همراه همسرش در آفریقا سفر می کند این تصاویر را ضبط و منتشر کرده است می گوید:ماجرا را تا جایی شاهد بودیم که شیر جوان تصمیم گرفت بچه اهو را از ان منطقه که پر از گل و کلوخ بود دور کند و به آرامی به سمتی دیگر برساند. ما متوجه نشدیم که مقصد انها کجاست اما رفتار مهربانانه شیر با بچه آهو نشان از این نبود که او شکار شیر خواهدد بود.

محبت شیر جنگل به بچه آهو

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: