مخالفت با اکران انیمیشن ایرانی در لبنان + عکس

  اجازه ندادن درلبنان به اکران فیلم ضدصهیونیستی ,  اکران نشدن فیلم ایرانی فهرست مقدس در لبنان ,  مخالفت با اکران انیمشن فهرست مقدس ,  انیمشن فهرست مقدس
اجازه ندادن درلبنان به اکران فیلم ضدصهیونیستی , اکران نشدن فیلم ایرانی فهرست مقدس در لبنان , مخالفت با اکران انیمشن فهرست مقدس , انیمشن فهرست مقدس

 

انیمشن ضدصهیونیستی فهرست مقدس در کشور لبنان اجازه اکران پیدا نکرد.

مخالفت با اکران انیمشن فهرست مقدس

مجله مراحم : اداره امنیت عمومی لبنان بدون هیچ پاسخ روشنی از ادامه اکران عمومی انیمشن ضدصهیونیستی «فهرست مقدس» ممانعت کرد.

در حالی که اکران فیلم سینمایی پویانمایی «فهرست مقدس» در کشور لبنان با استقبال گسترده مردم این کشور همراه بود، اما از شب گذشته اداره کل امنیت عمومی لبنان از ادامه اکران عمومی این فیلم ممانعت به عمل آورد.

این در حالی است که آیین افتتاحیه اکران بهترین انیمشن ایران در کشور لبنان با حضور وزیر ورزش و جوانان این کشور و با استقبال مردم در شهر بیروت برگزار شده بود و کلیه کارهای اداری لازم برای اکران این فیلم اتخاذ شده بود، ولی درباره ممانعت پیش آمده برای اکران عمومی، برخلاف پیگیری عوامل فیلم هیچ پاسخ روشنی داده نشده است.

البته با توجه به محتوای ضد صهیونیستی بهترین انیمشن جشنواره سی و چهارم فجر، احتمال می‌رود این موضوع بی‌ارتباط با محافل ضد مقاومت در کشور لبنان نباشد.
فیلم سینمایی فهرست مقدس با نام «العودة» به همت شرکت آیات مدیا از روز ۲۰ آبان ماه در کشور لبنان آغاز شده و قرار است اکران های بین‌المللی آن نیز در کشورهای مختلف ادامه یابد.

منبع : سیمرغ

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: