مدل موی عجیب ترلان پروانه در گشت ۲

ترلان پروانه در گشت ۲ با پوششی متفاوت و چالش برانگیز

ترلان پروانه در گشت ۲

مدل موی عجیب ترلان پروانه در فیلم سینمایی گشت ۲ نکته جالب توجه ای بود که ترلان پروانه در  صفحه اینستاگرامش به اشتراک گذاشت.

متاسفانه پوشش بازیگران زن چالش بر انگیز شده است و باید مسئولین وزارت ارشاد نظارت بیشتری به نوع پوشش هنرمندان در فیلم های سینمایی داشته باشند.

خواه یا ناخواه این هنرمندان توسط نوجوانان و جوانان به عنوان الگو انتخاب میشوند و نوع پوشش و حتی سبک زندگی آنان مورد توجه پسران و دختران جوان قرار خواهد گرفت.

همچنین ببینید: گریم متفاوت ترلان پروانه در فیلم جدیدش + عکس

ترلان پروانه در صفحه اینستاگرام خود با اشتراک تصویر زیر نوشت:

قبل و بعد گريم گشت ارشاد ٢ ?? پ.ن نظرتون راجع به گريمم و فيلم رو هم بگيد بدونم خوشتون اومده يا نه؟و دوستانى هم كه نديدن فيلم رو از كامنت ها

مدل موی عجیب ترلان پروانه در گشت ۲

مدل موی عجیب ترلان پروانه در گشت 2

همچنین ببینید: عکس های ترلان پروانه در مهمانی سریال عاشقانه

 

ترلان پروانه متولد ۱۸ تیر ۱۳۷۷ در شهر شیراز است او کار هنری خود را در سه سالگی و از طرف چند شرکت تبلیغاتی برای ساخت تیزر تبلیغاتی آغاز کرد ترلان پروانه همچنین در برنامه‌های آموزشی شبکه جام جم و شبکه یک سیما به ایفای نقش پرداخت و در فیلم سینمایی رؤیای آخر به کارگردانی آقای مهرداد خوشبخت و سریال بچه‌های خیابان به کارگردانی آقای همایون اسعدیان و تئاتر آفتاب و درخت نقشی کوتاه اجرا نمود. 

ترلان پروانه در بیش از ۶۰ سریال و فیلم سینمایی ایفای نقش کرده است و جزو معدود بازیگرانی است که در خردسالی وارد سینما و تلویزیون شده و هم اکنون در این عرصه فعالیت میکند. بسیاری کودکانی که در خردسالی در سینما و تلویزیون به بازیگری مشغول بودند بعد از اینکه یه دوران نوجوانی وارد میشوند پیشنهادات هنری خود را از دست میدهند.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: