مدل های جدید فریم عینک +تصاویر

مدل های جدید فریم عینک که این روزها مد شده است را در این بخش از مجله مراحم به شما معرفی خواهید دید. مدل های جدید فریم عینک که توسط کارشناسان مد طراحی شده و در اختیار مدلینگ ها قرار گرفته است.

مدل های جدید فریم عینک

عینک یکی از عوامل مهم در جذابیت چهره است که طرفداران بسیار زیادی دارد در گذشته از عینک به عنوان یک وسیله درمانی یاد میشد و هر کسی که عینک داشت یک نقص و عیب برای او به حساب می امد اما این وسیله به مرور زمان فریم های عینک آنقدر شکیل و شیک طراحی شد که امروزه به عنوان یکی از لوازم آرایشی و زیبایی به شمار می آید.

از هنرمندان و بازیگرانی که عادت داشتند همیشه از عینک های بزرگ استفاده کنند چند سالی است که به سمت عینک های فوق العاده شیک و جذاب روی آورده اند. در اینجا پنج مدل از این عینک ها را معرفی می کنیم.

 

فریم عینک نامرئی

عینک های فریم شفاف کیفیت تیپ و ظاهر را بسیار بالا می برند. می توان گفت این سبک عینک ها هم قدیمی هستند و هم مدرن و جدید و به دلیل بی رنگ بودنشان می توانید آن ها را با هر نوع لباسی ست کنید.

مدل های جدید فریم عینک

 انواع مدل عینک

عینک های فریم شفاف کیفیت تیپ و ظاهر را بسیار بالا می برند

فریم عینک گرد

نکته مهمی که در انتخاب این نوع عینک ها باید رعایت کرد این است که قاب عینک باریک و ظریف باشد و گردی آن با تیزی گوشه های عینک و یا پل صاف روی بینی کمی متعادل شود.

مدل های جدید فریم عینک

قاب عینک های گرد باریک و ظریف باشد

فریم عینک چشم گربه ای

عینک های چشم گربه ای بیشتر به صورت های گرد و پهن می آید زیرا گردی و پهنی صورت را متعادل می کند. از این عینک ها در رنگ های زیبایی مثل زرشکی استفاده کنید تا کاملا روی صورت به چشم بیاید. البته رنگ های مشکی و ترکیبی قهوه ای و زرد هم مناسب است.

مدل های جدید فریم عینک

عینک های چشم گربه ای بیشتر به صورت های گرد و پهن می آید

فریم عینک خلبانی

این سبک عینک یکی از مدترین عینک هایی است که هم اکنون خیلی ها استفاده می کنند. این عینک آفتابی سبکتر و جذاب تر از آن چیزی هستند که فکرش را می کنید و قاب سیمی شکل آن به هر نوع صورتی می آید.

مدل های جدید فریم عینک

عینک خلبانی یکی از مدترین عینک هایی است که هم اکنون خیلی ها استفاده می کنند

فریم عینک مربعی

حتما عینک های مربعی شکل از عینک های همیشه مد هستند که هیچ وقت از مد نمی افتند.
این عینک ها سال است که استفاده می شوند و هنوز هم مد هستند.

مدل های جدید فریم عینک

ممدل های جدید عینک های جذاب

عینک های مربعی شکل از عینک های همیشه مد هستند که هیچ وقت از مد نمی افتند.

مدل های جدید فریم عینک

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: