مدیر شبکه سه مجرم شناخته شد

مدیر شبکه سه مجرم شناخته شد

مدیر شبکه سه و افخمی مجرم شناخته شدند علت آن خودکشی یک نوجوان بر اثر دیدن یک سریال بوده است

در سالهای پیش شبکه سه اقدام به پخش سریالی کرد که درباره روح سرگردان و یک فردی بود که در کما بود .

همچنین ببینید: مدیر شبکه سه به جرم تسبیب خودکشی یک نوجوان احضار شد

در این سریال مهدی سلوکی و شبنم قلی خانی نقش اول سریال بودند و همینطور داریوش فرهنگ و پریناز ایزدیار از دیگر بازیگران این مجموعه تلویزیونی بودند که ماجرا مربوط به کما رفتن یک پسر و ارتباطش با یک روح بود که این فرد به کما رفته به همه جا سرک میکشید. 

مدیر شبکه سه مجرم شناخته شد

مدیر شبکه سه مجرم شناخته شد

سریال پنج کیلو متر تا بهشت از شبکه سه پخش شد و در طول پخش این سریال پسر بچه ای با دیدن این سریال اقدام به دار زدن خودش کرد . 

خانواده این پسر بچه از شبکه سه به خاطر پخش کردن این سریال و درج نکردن گروه سنی شکایت کردند.

در این سریال «داود هاشمی» تهیه‌کننده و «علیرضا افخمی» نویسنده و کارگردان سریال «پنج کیلومتر تا بهشت» بودند که با رای دادگاه این افراد مجرم شناخته شده و محکوم به پرداخت دیه به خانواده پسربچه‌ای شدند که اقدام به خودکشی و دار زدن خودش کرده بود و میخواست با الگو برداری از هنرپیشه سریال به روح تبدیل شود و به همه جا سرک بکشد. 

طبق  رای دادگاه علی اصغر پورمحمدی، علیرضا افخمی و داود هاشمی « دست داشتن درقتل شبه عمدی و مشارکت با تقصیر به میزان ۲۰۰ درصد به واسطه بی مبالاتی و اهمال و عدم رعایت نظامات و مقررات مربوطه در خصوص تهیه و نمایش برنامه های تلویزیونی» و درج نکردن گروه سنی محکوم به پرداخت ۲۰ درصد از دیه کامل مرد مسلمان به خانواده مقتول و پرداخت مبلغ ۷۲ میلیون ریال جزای نقدی در حق صندوق دولت به عنوان مجازات جایگزین حبس شدند که باید به جای حبس به صندوق دولت واریز کنند. 

خودکشی پسر ۱۳ ساله با دیدن سریال شبکه سه

پسر ۱۳ ساله با دیدن سریال پنج کیلومتر تا بهشت خودش را دار زد

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: