مراسم عروسی در قفس شیرها +تصاویر

مراسم عروسی در قفس شیرها و تصاویر ازدواج زوج جوان در قفس شیرها را در ادامه ببینید.

ازدواج در سیرک و در قفس حیوانات درنده

زوج جوان مصری برای متفاوت نشان دادن مراسم ازدواج خود این مراسم را در فقس شیرها برگزار کردند که باعث توجه رسانه های جهان شد.

آقای داماد مصری پدرش سالها در سیرک کار میکرده و به همین دلیل تصیمیم گرفته که مراسم ازدواج خود را در سیرک و آنهم در قفس شیرها برگزار کند.

مراسم ازدواج در قفس شیرهای درنده باعث شد تا نام انها وارد کتاب گینس نیز بشود.

مراسم عروسی در قفس شیرها

مراسم عروسی در قفس شیرها مراسم عروسی در قفس شیرها مراسم عروسی در قفس شیرها

مراسم نامزدی در قفس حیوانات درنده

جوان مصری با اصرار بر برگزاری مراسم نامزدی خود در داخل قفس شیرها در یک سیرک در شبکه های اجتماعی جنجال به پا کرد. وی برای این کار از تجارب پدرش در برخورد با شیر و حیوانات درنده استفاده کرد.

براساس این گزارش، فعالان شبکه های اجتماعی از این اقدام عجیب و بی سابقه ابراز شگفتی کردند و یادداشت های متفاوتی نوشتند.

پایگاه اینترنتی “ارم نیوز” نوشت: محمد الیمانی، جوان مصری، که در مرکز تئاتر و نمایش تحصیل می کند در یادداشتی نوشت:” مراسم نامزدی خود را بعد از توافق با نامزدش در قفس شیرها برگزار و وی را قانع کرده که این حیوانات به او آسیب نمی رسانند”.

فعالان شبکه های اجتماعی به نقل از الیمانی نوشتند: پدرش بیش از ۱۸ سال در سیرک کار کرده است و همین مساله باعث شده بود که وی تعامل ماهرانه با حیوانات درنده و وحشی را از پدرش به ارث ببرد و اینک نیز در کنار تحصیل، در حرفه پدرش کار می کند.”

این جوان مصری گفت: نامزدش در دانشگاه الازهر درس می خواند و وی اراده کرده است که مراسم نامزدی بی سابقه ای برای او برگزار کند و به همین علت حیوانات درنده و یک مار بزرگ را نیز در این مراسم به کار گرفته است.

تصاویر عروسی در قفس شیرها

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: