مرد اهوازی ۳۰۰ کیلویی در ماه عسل + تصاویر

مرد اهوازی ۳۰۰ کیلویی در ماه عسل ، سید موسوی به وزن ۳۰۰ کیلو در برنامه ماه عسل ، برنامه ماه عسل قسمت مرد ۳۰۰ کیلویی

مرد اهوازی ۳۰۰ کیلویی در ماه عسل

در  چهاردهم  قسمت برنامه ماه عسل مرد ۳۰۰ کیلویی از اهواز دعوت برنامه شد و از رازها و سختی های زندگی خود گفت که شما در ادامه و در مجله مراحم مشاهده می کنید.

مرد اهوازی 300 کیلویی در ماه عسل

هفت ساله از خونه بیرون نیومدم

میهمان اول امشب ماه عسل سید موسی ست ، مردی که از چاقی مفرط رنج میبرد. او از دردسرهای این اضافه وزن میگوید: سید موسی: نصف تنم فلج شده و نزدیکِ هفت ساله که از خونه بیرون نیومدم. اصلا فکر نمیکردم کسی در خونه مو بزنه چه برسه به اینکه بیام برنامه ماه عسل….

بهم میگفتن استخوان پرم!

میهمان اول امشب ماه عسل سید موسی ست ، مردی که از چاقی مفرط رنج میبرد. او از دردسرهای این اضافه وزن میگوید: سید موسی: از بچگی پر بودم ، بهم میگم میگفتن استخوان پرم! توی خانواده م کسی که چاق باشه نبود. توی دوران تحصیل هم مشکلی نداشتم تا اینکه پدرم فوت شد و درسو رها کردم و رفتم برای کار….

سید موسی: قدیما وقتی کسی توی بازار بار آدمها رو تا مقصد حمل میکرد بهش میگفتن حمال. من اون زمان حمالی میکردم .

فیلم مهمان امشب ماه عسل مردی است که ۹۰ ماه رنگ آفتاب را ندیده است!

مرد اهوازی 300 کیلویی در ماه عسل 

سید موسی شریفی بیمار سنگین وزن اهوازی که سال ۸۸ به علت سکته مغزی دچار چاقی مفرط گردیده بود، روز شنبه ۲۰ خردادماه مهمان برنامه ماه عسل و احسان علیخانی خواهد بود.

دورقی خاطرنشان کرد: پوشش مناسب خبری و درج مصاحبه و گزارش های سید موسی شریفی از سوی خبرگزاری فارس خوزستان و برخی رسانه های دیگر باعث شد تا عوامل تولید برنامه ماه عسل با ما ارتباط برقرار کرده و در ادامه با هماهنگی ماه عسل با پزشکان متخصص، وی بلافاصله پس از پخش برنامه در یکی از بیمارستانهای مجهز تهران بستری و تحت درمان قرار خواهد گرفت.

فعال فرهنگی هنری در خصوص وضعیت جسمی وی اظهار کرد: بی تحرکی طولانی مدت، وزن بالا، ضعف اسکلتی، تغذیه نامناسب و نبود برنامه خاص درمانی باعث شده تا وی با رنج های فراوان و مشکلات عدیده ای دست و پنجه نرم کند.

این فعال رسانه ای در زمینه روند درمان سیدموسی اذعان کرد: با حمایت خبرگزاری فارس و استقبال رئیس دانشگاه علوم پزشکی اهواز، اکیپی از پزشکان متخصص مامور رسیدگی به امور درمانی سیدموسی شریفی تشکیل شد ولی کار این اکیپ پزشکی به دلایل نامعلومی متوقف شد و ارائه خدمات در حد چند جلسه آزمایش و تست باقی ماند.

وی افزود: اخیرا هم کمیته امداد امام خمینی «ره» خدمات رفاهی مناسبی ارائه داده ولی در زمینه درمان که حیاتی ترین نیاز فعلی آقای شریفی می باشد هیچ گونه اقدامی صورت نداده است. بسیاری از گروه های خیریه هم علی رغم اعلام آمادگی، عملا نتوانسته اند خدمات خاصی به وی برسانند.

مرد اهوازی 300 کیلویی در ماه عسل

دورقی در پایان عنوان کرد: امیدوارم تلاش رسانه‌ها ، مردم و ومسئولان خوب استان و همچنین دوستان خوبمان در برنامه مردمی ماه عسل درمان نهایی سیدموسی شریفی عملی شود و او هم مانند دیگر مردم بتواند به زندگی عادی برگردد.

مرد اهوازی ۳۰۰ کیلویی در ماه عسل

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: