مرد تایلندی با پایی اندازه فیل ! + تصاویر

پای اندازه فیل

پای اندازه فیل یک مرد تایلندی توجه رسانه ها را به خود جلب کرده است این مرد تایلندی به بیماری عجیب مبتلا شده که پایش دائما در حال رشد است و پای او را تبدیل به فیل کرده است این مرد تایلند به مرد پا فیلی مشهور شده است.

مردی که یکی از پاهایش به اندازه پای «فیل» است!

پای اندازه فیل,مرد پا فیلی,پای بزرگ

مرد پا فیلی

یک مرد تایلندی ۴۲ ساله بخاطر داشتن پایی به اندازه پای فیل، توجه رسانه های اجتماعی را به خود جلب کرده است.

مجله مراحم : به تازگی اخباری در خصوص یک مرد تایلندی که پایی به اندازه پای فیل دارد، منتشر شده است. این مرد مجبور است به هنگام راه رفتن درد زیادی را تحمل کند و ممکن است در آینده فلج شود.

پای اندازه فیل,مرد پا فیلی,پای بزرگ

مردی که رشد پایش متوقف نمیشود

“بونتینگ نامفت” ۴۲ ساله بیش از یک دهه است که از بیماری “لنفادنوپاتی” رنج می برد. لنفادنوپاتی یا تورم غدد لنفاوی نوعی بیماری است که در آن یک غده واحد یا تعدادی از غدد تحت تأثیر قرار می گیرند و متورم می شوند. این تورم بخاطر عفونت باکتریایی یا ویروسی رخ می دهد و معمولا دردناک است.

پای اندازه فیل,مرد پا فیلی,پای بزرگ

یک راهب بودایی تایلندی که معمولا به یاری فقرا و افراد بیمار می شتابد، برای کمک به این شخص، در رسانه های اجتماعی درخواست کمک کرده است.
همسر “بونتینگ” مجبور است با درآمد روزانه ۲۵۰ بات تایلند (۵.۵۰ پوند) خرج خانواده را بدهد؛ اما بیشتر این پول صرف دارو و درمان “بونتینگ” می شود.

پای اندازه فیل,مرد پا فیلی,پای بزرگ

پای فیلی مرد تایلندی

پای اندازه فیل مرد تایلندی با پایی اندازه فیل و پای فیلی مرد تایلندی,مردی که رشد پایش متوقف نمیشود,عکس های مرد پا فیلی,پای غولپیکر مرد تایلندی

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: