مرد ۵۰ ساله شبیه کودک + تصاویر

مرد ۵۰ ساله شبیه کودک

مرد ۵۰ ساله شبیه کودک که باسوری لال نام دارد این مرد هندی از ۵ سالگی دیگر رشد نکرده و همانطور کوچک مانده است این مرد ۵۰ ساله در هندوستان به شدت محبوب است و به لطف گسترش شبکه های مجازی در سراسر هندوستان مشهور شده است در اینستاگرام صفحات زیادی با نام او ایجاد شده است تا کمک های مالی برای او جمع آوری شود باسوری لال میگوید که از اینکه با کودکان بازی میکنم احساسی خیلی خوبی دارم.

مرد ۵۰ ساله به اندازه کودک

مرد 50 ساله شبیه کودک,کودک 50 ساله

کودک ۵۰ ساله

باسوری لال از هند قهرمان روستای خود است و به طور مرتب توسط مسافران کنجکاو مناطق اطراف مورد بازدید قرار می‌گیرد و خانواده اش از این جهت خوشحال هستند. خود باسوری هم مشکلی با قد خود ندارد و مثل سایر مردم کار می‌کند، زندگی می‌کند و می‌خوابد. اما بااینکه خوشحال است، اما مشکلات زیادی هم به خاطر قدش برایش پیش می‌آید.

مرد 50 ساله شبیه کودک,کودک 50 ساله مرد 50 ساله شبیه کودک,کودک 50 ساله مرد 50 ساله شبیه کودک,کودک 50 ساله

مردی ۵۰ ساله با قد و قواره کوچک

وقتی بوساری کودک نوپا بود قد عادی داشت و کمی بعد که پنج ساله شد خانواده اش متوجه شدند که او دیگر رشد نمی‌کند. اما شرایط اقتصادی خانواده طوری نبود که او را نزد پزشک مناسب ببرند. هرچه بوساری بزرگتر می‌شد با مشکلات و زورگویی‌های بیشتری روبرو می‌شد، اما دیگر آن روز‌ها به سر رسیده و تنها کسی است که همه مردم روستا او را دوست دارند. او اکنون ۵۰ سال دارد و با برادرش و همسر او زندگی و در یک کارخانه محلی کار می‌کند.

مرد 50 ساله شبیه کودک,کودک 50 ساله

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: