واکنش داعش به مرگ ابوبکر بغدادی

واکنش داعش به مرگ ابوبکر بغدادی که در حمله موشکی روس ها گفته میشود که کشته شده است سخنگوی روسیه چندروز پیش مدعی شد که ابوبکر بغدادی سرکرده داعش در حمله موشکی روس ها به هلاکت رسیده است ولی این خبر را صد در صد تایید نکرد تا اینکه مجله داعش نسبت به این اظهارات واکنش نشان داد.

واکنش داعش به مرگ ابوبکر بغدادی

خبرگزاری فارس: منابع آگاه در استان نینوی از انتشار اطلاعیه داعش در مساجد تلعفر درباره مشخص شدن سرنوشت «ابوبکر البغدادی» سرکرده داعش خبر دادند.

واکنش داعش به مرگ ابوبکر بغدادی

جزئیات مرگ ابوبکر بغدادی

به گزارش پایگاه خبری الیوم السابع، یک منبع عراقی استان نینوی امروز(شنبه) اعلام کرد که گروه تروریستی تکفیری داعش اطلاعیه‎ای را درباره سرنوشت ابوبکر البغدادی در بیشتر مساجد «تلعفر» در غرب استان نینوی پخش کرد.

منبع عراقی افزود: داعش در این اطلاعیه تاکید کرد که درباره سرنوشت ابوبکر البغدادی بیانیه مهمی منتشر خواهد شد و داعشی‌ها منتظر صدرو این بیانیه مهم باشند.
از سوی دیگر، رسانه‎های عراقی گزارش دادند که داعش سرنوشت ابوبکر البغدادی طی روهای آینده را بیان خواهد کرد.

همچنین ببینید: بیوگرافی ابوبکر بغدادی (فرمانده داعش)

منابع خبری عراق گزارش دادند که «داعش در ساعات اولیه صبح امروز در اغلب مساجد تلعفر در غرب نینوی اطلاعیه‌ای را در این باره منتشر کرد.»

رسانه‎های عراقی تاکید کردند، «به نظر می‎رسد که گزارش‎های مربوط به کشته شدن ابوبکر البغدادی صحت دارد و در این بیانیه خبر هلاکت البغدادی تائید و یا تکذیب می‌شود.»

مرگ ابوبکر بغدادی

این اولین باری است که داعش درباره اظهارات مسئولان روسی در خصوص احتمال کشته شدن ابوبکر البغدادی واکنش نشان می‎دهد. مقامات و رسانه‎های روسیه بارها اعلام کردند که به احتمال زیاد ابوبکر البغدادی در حمله هوایی روسیه در الرقه سوریه کشته شد.

اولین واکنش داعش به مرگ ابوبکر بغدادی

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: