مرگ محمود طالبی شاه مازندران در زندان +عکس

مرگ محمود طالبی مجرم سرشناس مازندرانی ملقب به شاه مازندران شب گذشته در زندان رخ داد علت مرگ او ایست قلبی گزارش شده است او به ۱۳ سال زندان محکوم شده بود.

مرگ محمود طالبی ملقب به شاه مازندران

مرگ محمود طالبی شاه مازندران در زندان

 سکته کردن محمود طالبی در زندان

مجرم سابقه دار ملقب به شاه مازندران که چند هفته پیش به ۱۶ سال حبس محکوم شده بود شب گذشته بر اثر ایست قلبی درگذشت.

محمود طالبی ” از محکومان به جرائم خشن استان مازندران که چندی پیش دستگیر و به ۱۶ سال حبس محکوم شده بود، شب گذشته به علت ایست قلبی در زندان درگذشت. جسد او در حال حاضر در سردخانه آرامگاه گله محله بابل جهت انجام امور اداری نگهداری می شود.

پزشکان بيمارستان آمل که پس از انتقال زنداني بيهوش وي را تحت درمان قرار داده بودند، پس از بي نتيجه ماندن تلاش براي نجات وي، علت مرگ را ایست قلبي اعلام کردند.

مرگ محمود طالبی شاه مازندران در زندان

 

همچنین ببینید: فیلم دستگیری محمود طالبی ملقب به شاه مازندران

محمود طالبي اين مجرم سابقه دار ملقب به شاه مازندران که چند هفته پيش به ۱۶ سال حبس محکوم شده بود شب گذشته بر اثر ايست قلبي درگذشت.

مهدي غلامنيا روشن  سخنگوي اورژانس بابل در گفت و گو با ايسنا، اظهار کرد: امروز دوشنبه تاريخ ۲۵ ارديبهشت‌ ماه، در ساعت ۲ و ۳۶ دقيقه بامداد طي تماسي از زندان متي‌کلا بابل با مرکز سازمان اورژانس بابل مبني بر عدم هوشياري يکي از زنداني گزارش شد.

وي افزود: پس از دريافت اين گزارش بلافاصله مرکز فرماندهي سازمان اورژانس بابل تکنسين‌هاي پايگاه دانشگاه را به محل مورد نظر اعزام کرد.

غلامنيا روشن تصريح کرد: تکنسين‌هاي اورژانس ۱۱۵ پس از معاينات اوليه متوجه شدند، زنداني محمود طالبي معروف به شاه مازندران است دچار ايست قلبي تنفسي شده و فاقد علائم حياتي بود.

سخنگوي اورژانس بابل، يادآور شد: همکاران اورژانس بلافاصله اقدام به  سي پي آر و انتوباسيون کردند اما متاسفانه ثمري نداشت و بلافاصله به بيمارستان روحاني منتقل شد که متاسفانه تلاش‌هاي کادر درماني بيمارستان هم ثمري نداشت.

 

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: