مسعود فراستی و بهروز افخمی و همسرانشان + عکس

مسعود فراستی و بهروز افخمی و همسرانشان

 مسعود فراستی و بهروز افخمی و همسرانشان – هنرمندان و بازیگران کشورمان در این روزهای تعطیل نوروزی و ایام عید نوروز هر کدام به نوعی به گذراندن ایام تعطیل خود میکنند . 

عده ای به گشت و گذار در ایران عزیزمان میپردازند  و از مکانهای تفریحی و تاریخی و خوش آب و هوا دیدن میکنند و عده ای هم به سفر خارج رفته و اروپا و امریکا گردی میکنند . 

مسعود فراستی و بهروز افخمی و همسرانشان + عکس

مسعود فراستی و همسرش,بهروز افخمی و همسرش,مسعود فراستی و بهروز افخمی و همسرانشان

در این میان عده ای هم در تهران ماندند و به کافه گردی مشغول هستند . 

مثل جناب آقای مسعودخان فراستی و جناب آقای بهروز خان افخمی که در کافه ای در تهران وقت گذرانی میکنند و دورهمی دوستانه برگزار میکنند . 
بهروز افخمی مجری جنجالی برنامه هفت و همسرش مرجان شیرمحمدی و مسعود فراستی و همسرش شکیبا کارشناس جنجالی برنامه هفت و متتقد پرحاشیه سینما  در کنار همسرانشان در کافی شاپ این عکس را به اشتراک گذاشته اند . 

مسعود فراستی منتقد سینما با انتقادهای پرحاشیه و تندش درباره فیلم های سینمایی ساخته کارگردانان همیشه مورد حمله و انتقاد قرار میگیرد و اکثر فیلم سازان با انتقادهای بیجا و تندش مشکل دارند و نقد فیلمش را جهت دار و غیر قابل قبول میدانند . 

بهروز افخمی مجری برنامه هفت نیز با حواشی و انتقادهای زیادی مواجه است . این حواشی در جشنواره فیلم فجر و حواشی جنجالی داوری این جشنواره بیشتر دامن زده شد . 

مرجان شیر محمدی بازیگری که چند سریال و فیلم سینمایی بازی کرده است همسر بهروز افخمی است که عکسی از خودش و همسرش در کنار جمع دوستانه و صمیمی مسعود فراستی و همسرش شکیبا منتشر کرده است و نوشته است : در کافه ژی همراه مسعودخان فراستی و همسرش شکیبا جان یازدهم فروردین عید .

مسعود فراستی و بهروز افخمی و همسرانشان + عکس

  • مسعود فراستی و همسرش,بهروز افخمی و همسرش,مسعود فراستی و بهروز افخمی و همسرانشان

مسعود فراستی و همسرش

بهروز افخمی و همسرش

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: