ملانیا با ترامپ آشتی کرد +تصاویر

ملانیا با ترامپ آشتی کرد و بلاخره دستش را گرفت. در سفرهای خانوادگی ترامپ به عربستان و اسرائیل و ایتالیا ویدئوهایی منشر شد که ملانیا دست ترامپ را پس میزد و با او قهر بود.

ملانیا با ترامپ آشتی کرد

ملانیا با ترامپ آشتی کرد

آشتی ملانیا با ترامپ

رفتار سرد “ملانیا ترامپ“، همسر رئیس جمهور آمریکا، در سفر به خاورمیانه و سپس ایتالیا، به سوژه داغ خبرنگاران تبدیل شده بود. ملانیا در بدو ورود به فلسطین اشغالی و همچنین هنگام خروج از هواپیما در فرودگاه ایتالیا، دست “دونالد ترامپ” را پس زد و حاضر نشد دست وی را بگیرد.

همچنین ببینید: حرکت عجیب ملانیا با ترامپ در فرودگاه عربستان (فیلم)

گرفتن دست ترامپ توسط ملانیا

سردی روابط ملانیا و دونالد ترامپ شایعات زیادی را در مطبوعات و رسانه‌ها به راه انداخت. بسیاری درباره پابرجا ماندن ازدواج این دو ابراز نگرانی کرده بودند. تا سرانجام در بازدید از کلیسای سیستین در واتیکان، ملانیا به شایعات پایان داد.  همسر رئیس جمهور آمریکا دست‌کم دو بار در روز چهارشنبه دست دونالد ترامپ را گرفت و به عکاسان اجازه داد هر اندازه می‌خواهند از این لحظه استثنایی عکس بگیرند!

ملانیا با ترامپ آشتی کرد

به این ترتیب اندکی از کنجکاوی خبرنگاران درباره روابط خصوصی ملانیا و دونالد ترامپ کاسته شد؛ اما این دو باید از این پس در محافل عمومی بیشتر مراقب رفتارشان باشند زیرا همواره اعمال و حرکات آنها زیر ذره‌بین مردم و خبرنگاران خواهد بود.

ملانیا با ترامپ آشتی کردملانیا با ترامپ آشتی کرد

 

 

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: