ملکه رنجبر: عمرم به زیر آسمان شهر سه قد نمیدهد

ملکه رنجبر در زیر آسمان شهر

ملکه رنجبر در زیر آسمان شهر نقش همسر غلام شیش لول بند را داشت این روزها در وضعیت جسمانی بسیار بدی به سر میبرد ملکه رنجبر میگوید که سینما و تلویزیون وفا ندارد و ای کاش به جای بازیگری در رستوران کار میکردم این بازیگر پیشکسوت سینما با انتقاد از بی مهری کارگردانان اظهار کرد که عمرم به سریال زیر آسمان شهر ۳ قد نخواهد داد.

ملکه رنجبر در زیر آسمان شهر

وضعیت جسمانی بد ملکه رنجبر

ملکه رنجبر بازیگر پیشکسوت عرصه تلویزیون و تئاتر با اشاره به وضعیت جسمانی خود گفت: این روز‌ها حال مناسبی ندارم و از شدت دردپا نمی‌توانم راه بروم و هر لحظه قندخونم در حال بالا رفتن است.

گفتگوی ملکه رنجبر درباره وضعیت جسمانی اش

وی ادامه داد: تنها پسرم همه زندگی خود را برای من گذاشته است. امیدوارم همه جوانان ما به خوبی قدر پدران و مادران خود را بدانند و همه زحمت‌های من بر دوش فرزندم است و همیشه در حق پسرم دعای خیر می‌کنم.

همچنین ببینید: ملکه رنجبر: نمیدانم چرا نمی میرم

بازیگر سریال “زیر آسمان شهر” اظهار کرد: زمانی که مطلع شدم مهران غفوریان برای جراحی در بیمارستان بستری شده، با او تماس گرفتم و اطرافیان اینگونه اعلام کردند که هم‌اکنون در حال استراحت است و تصمیم جدیدی برای تولید این اثر نگرفته است. و

ی همچنین تصریح کرد: البته مهران غفوریان به من اینگونه گفت که پس از بهبود خود و طی کردن دوران نقاهت، به امید خدا ساخت فصل جدید سریال “زیر آسمان شهر” را آغاز می‌کند.

رنجبر خاطرنشان کرد: در چند روز اخیر به اندازه‌ای حالم نامساعد بود که فرصتی پیدا نکردم تا جویای احوال مهران غفوریان بشوم، اما تا زمانی که این کارگردان بخواهد سریال جدید خود را کلید بزند، من از دنیا رفته‌ام.

ملکه رنجبر در زیر آسمان شهر

 

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: