تیپ مهناز افشار در اکران نهنگ عنبر ۲

مهناز افشار در اکران نهنگ عنبر ۲

مهناز افشار در اکران نهنگ عنبر ۲ حضور یافت و مورد استقبال هوادارانش قرار گرفت تیپ سفید مهناز افشار در اکران نهنگ عنبر ۲ مورد توجه رسانه ها قرار گرفت این بازیگر مشهور کشورمان در این فیم نقش رویا را بازی میکند.

تیپ مهناز افشار در اکران نهنگ عنبر 2

مهناز افشار بازیگر سرشناس سینمای کشور ایران در مراسم پخش فیلم نهنگ عنبر ۲ حضور یافت و با استقبال بینظیر و پرشور طرفدارانش روبرو شد. مراسم پخش مردمی نهنگ عنبر ۲ با حضور مردم و بعضی از بازیگران و عوامل این فیلم برگزار شد. نهنگ عنبر اکنون مرز فروش ۱۷ میلیارد تومان را پشت سر گذاشته هست و مطمئنا یکی از رکوردهای سینمای کشور ایران خواهد بود.

هواداران مهناز افشار در اکران نهنگ عنبر

تیپ مهناز افشار در اکران نهنگ عنبر 2

نهنگ عنبر ۲ با عبور از فروش ۶۵ میلیون تومانی، رکورد بیشترین فروش روزانه یک فیلم در پردیس کوروش را شکست. البته این فیلم در حالی دیروز به چنین فروشی دست پیدا کرد که هنوز سانس‌های بسیاری تا پایان شب باقی مانده بود و قطعا فروش نهایی روز اول فیلم در پردیس کوروش بیش‌تر از این مبلغ است.

امضا گرفتن از مهناز افشار

تیپ مهناز افشار در اکران نهنگ عنبر 2

پیش از این فیلم گشت ۲ با ثبت فروش ۶۲ میلیون تومانی در ایام نوروز، رکورددار بیش‌ترین فروش روز اول یک فیلم در پردیس کوروش بود. فیلم نهنگ عنبر ۲ به کارگردانی سامان مقدم ساخته شده است. قسمت اول این فیلم که در سال ۹۳ اکران شد، استقبال خیلی خوب مخاطبین و منتقدین را در پی داشت و استقبال عالی از قسمت دوم فیلم هم پیش‌بینی می‌شد که با توجه به فروش عالی فیلم در روز اول در پردیس کوروش، به نظر می‌رسد این فیلم هم خواهد توانست به اثری موفق تبدیل شود.

در نهنگ عنبر ۲ بازیگرانی چون رضا عطاران و مهناز افشار ایفای نقش کرده‌اند.

عکس مهناز افشار در نهنگ عنبر ۲

تیپ مهناز افشار در اکران نهنگ عنبر 2

تیپ مهناز افشار در اکران نهنگ عنبر 2

 

 

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: