میزبان الاهلی در بازی با پرسپولیس

میزبان الاهلی در بازی با پرسپولیس

 نماینده ایران که موفق شد به یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا راه پیدا کند و شاگردان برانکو ایوانکوویچ باید در این مرحله به مصاف الاهلی عربستان بروند.

میزبان الاهلی در بازی با پرسپولیس

میزبان الاهلی در بازی با پرسپولیس

با توجه به این که روابط ایران و عربستان هنوز به شرایط عادی بر نگشته است کنفدراسیون فوتبال آسیا هم چنان دیدارهای نمایندگان این دو کشور در لیگ قهرمانان آسیا را در زمین بی طرف برگزار می‌کند.

الاهلی عربستان پیش از این کشور قطر را به عنوان میزبان بازی‌های خود انتخاب کرد اما بعد از این که روابط سیاسی عربستان و قطر تیره شد تصمیم گرفت تا کشور دیگری را به عنوان میزبان خود معرفی کند.

لیگ قهرمانان آسیا

روزنامه الشرق الاوسط عربستان تاکید کرد که انتخاب باشگاه الاهلی برای میزبان دیدار برگشت برابر تیم فوتبال پرسپولیس کشور امارات است.

این روزنامه عربستانی تاکید کرد که پرسپولیس هم به احتمال خیلی زیاد یکی از دو کشور تاجیکستان و یا ترکمنستان را به عنوان میزبان دیدار خود برابر الاهلی انتخاب می‌کند.

به احتمال خیلی زیاد پرسپولیس کشور قطر را به عنوان میزبان بازی خود برابر الاهلی عربستان انتخاب می‌کند اما فدراسیون فوتبال عربستان از هم‌اکنون تاکید کرده که نه الاهلی و نه الهلال در قطر به میدان نخواهند رفت.

یک مسئول فدراسیون فوتبال عربستان که نخواست نامش فاش شود در گفت‌وگویی که با اسپورت ۲۴ داشت تاکید کرد که نه الاهلی و نه الهلال در قطر به میدان نخواهند رفت و باید پرسپولیس به دنبال معرفی کشور دیگری به غیر از قطر و کویت و ایران باشد.

مکان بازی الاهلی و پرسپولیس

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: